Web Kamery, webové kamery on-line

Tip na web s online kamerami z celého světa. Webové kamery z celého světa na jednom místě  v přehledně udělaném českém webu. www.svet-online.cz .

Web KameryNa tomto portálu věnovanému online web kamerám naleznete více jak 2000 online web kamer z celého světa přehledně řazených do různých kategorií (doprava, města, rádia, zoo, lyžařská střediska, počasí atd.) u kterých se počet kamer  každým dnem neustále zvyšuje. Mimo těchto kategorií můžete využít i zobrazení na mapě do které jsou začleněny s místem web kamery. K této službě využívají aplikaci API Google maps jak ji známe i z jiných portálů kde je zapotřebí definování místa na mapě.

Pro zobrazení vybrané kamery na mapě budete přesměrování na detailní informace o této online webové kameře, kde se dozvíte mnohem více a hlavně uvidíte vše v online přenosu.

Jak píší autoři není pro ně v tuto chvíli vůbec dostatečný počet 2000 online web kamer a proto chtějí dosáhnout hranici 10.000 online web kamer což je určitě  dost náročný cíl , ale věřím že za pomocí spokojených uživatelů se jim toto podaří dosáhnout.

Tip na další web o kterém si pokud dobře vzpomínám již jednou psal je na adrese www.webcams.cz , který taktéž nabízí podobné služby jako předchozí stránka, ale pouze se zaměřením na online web kamery z České Republiky. Navíc zase nabízí rubriku PORADNA což mnoho z vás jistě ocení a navíc informace jak je tu u online web kamery s legislativou.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Online nástroj na vytváření fontů zdarma – FontStruct
,
Show Buttons
Hide Buttons