ExplosionApp – Profesionální soutěže na Facebooku snadno a rychle!

Vážení marketingoví specialisté, hledáte-li, jak pořádat profesionální soutěže na Facebooku a nechcete-li této činnosti věnovat celý svůj pracovní den, máme pro Vás unikátní projekt ExplosionApp, jenž v minulých dnech oficiálně spustil svůj provoz. Soutěžní startup, který vznikl v rámci letošního StarCube programu, si klade za cíl umožnit marketingovým profesionálům v různých oborech využít svých schopností pro přípravu facebookových soutěží, a tím tak zefektivnit budování firemní sociální sítě. Na své si přijdou i lidé, kteří se v sociálních sítích neorientují. Pomocí důkladně zpracovaného průvodce tvorbou soutěží se mohou dozvědět spousty zajímavých tipů, zatímco soutěž vytvářejí.

ExplosionApp - Profesionální soutěže na Facebooku snadno a rychle!

náhled webové stránky ExplosionApp.com

Díky ExplosionApp mohou profesionálové z oblasti marketingu nasazovat soutěžní aplikace doslova během několika málo minut. K dispozici mají podrobné statistiky, reporty, možnost exportování kontaktů, přehledný a automatický systém řazení odpovědí, vyhodnocování vítězů, soutěžní legislativu apod. „Náš projekt reaguje na dlouhodobou poptávku marketérů po profesionálním, avšak jednoduchém nástroji na tvorbu soutěží na Facebooku. Zároveň chceme mnohdy vytíženým manažerům a marketingovým specialistům nabídnout možnost, jak během pár minut vytvořit (například pomocí fotosoutěže) virální kampaň na Facebooku,“ říká Jiří Broulík, který nápad na jednoduchou tvorbu facebookových soutěží přihlásil před několika měsíci do StarCube programu v Brně. Zde také začal projekt vznikat. Od února, kdy se začal realizovat, na projektu nepřetržitě pracuje tým vývojářů a marketérů z různých korporátních i studentských oblastí.

Během fungování testovací verze se na web ExplosionApp.com zaregistrovalo již více než 50 marketingových profesionálů a ředitelů menších firem. Více než 15 soutěží již bylo v ostrém provozu. „Během 14 dnů jsme díky fotosoutěži získali více než 4000 nových fanoušků, kteří vkládali fotografie a bojovali o největší počet hlasů,“ uvedl Jan Mec, obchodní ředitel společnosti Transform a.s. Počet registrací navíc den ode dne stoupá stejně jako počet spuštěných soutěží.
Projekt ExplosionApp je platforma umožňující rychlé spuštění profesionálních soutěží na Facebooku. Získal svou podobu na konci roku 2012 a realizoval se od února roku 2013. V červnu byl projekt poprvé veřejně prezentován na StarCube show, kde se účastnil soutěže o nejzajímavější projekt.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vytvářejte Flash ve Flashy online a zdarma
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons