Writesquare.com – tržiště pro textové zakázky

Projekt WriteSquare.com je moderní marketplace pro zákazníky, kteří hledají služby od copywriterů, překladatelů, advokátů a dalších odborníků v oboru.

Autoři představují projekt WriteSquare takto. K realizaci projektu Writesquare.com jsme se dostali v rámci předmětu „Základy podnikání“ na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde jsme zpracovali podnikatelský záměr, který byl podmínkou pro absolvování předmětu. Náš nápad však zaujal představitele Technologického inovačního centra ve Zlíně a doporučili nám se přihlásit do soutěže nejlepší podnikatelský záměr, což pro nás znamenalo potřebnou podporu v rozhodování, zda máme opravdu realizovat náš nápad.

Writesquare

Následně po účasti v soutěži jsme získali strategického partnera společnost BLUE88, a. s., s kterou nyní úzce spolupracujeme na provozu samotného portálu. Projekt jsme následně za pomocí marketingového výzkumu transformovali na webový portál zaměřující se na firemní sféru a zejména oblast textových zakázek.

V září 2013 jsme spustili první veřejnou beta verzi WriteSquare.com. Momentálně zaznamenáváme rapidní nárůst registrací a zájmu ze strany překladatelů a advokátů, kteří nám přibývají denně po desítkách. Bezplatnou registrací získávají přístup mezi poptávané zakázky a možnost libovolného výběru mezi nimi. Růst počtu odborníků, nám umožňuje neustále zkvalitňovat a rozšiřovat naše služby pro zákazníky.

Návštěvníkem portálu jsou na jedné straně zákazníci, ať už jednotlivci nebo firmy a na straně druhé odborníci, v našem případě např. advokáti, překladatelé, copywriteři, korektoři, lektoři,… Zákazníky našeho portálu jsou všichni, kteří potřebují pomoci s vypracováním textových zakázek. (právní smlouvy, překlady, odborné texty, korekce, …). Zákazníci mají možnost přímého srovnání odborníků a mohou si vybrat toho pravého dle termínu vyhotovení, ceny za zakázku nebo například referencí odborníka.

Tip na příspěvek:  Nejhledanější slova na Google 2009 Česká republika

Službu od začátku připravujeme jako globální produkt. Sami jsme překvapení, s jakou odezvou se u veřejnosti setkáváme, zejména kladnou reakci na nabízené služby. Každý z nás občas řeší zejména právní nebo překladatelské služby. Například při tvorbě webů nebo e-shopů využívají zákazníci naše právníky na tvorbu obchodních podmínek, překladatele na lokalizaci do jiných jazyků, copywritera pro zajímavé texty a korektora pro revizi.

Závěrem chceme zmínit, že naše služba může být užitečná pro všechny. Čtenáři mohou navštívit náš web a sledovat novinky a aktuality v našem projektu. Velmi rádi uvítáme jejich nápady a oceníme jakoukoli zpětnou vazbu, za kterou předem děkujeme.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons