infoWiFi – vylepšená síť pro každého

infoWifi je nová internetová služba a také aplikace pro OS Android. Jako první na světě vylepšuje WiFi-sítě tím, že je k nim možné veřejně přidat jakékoliv informace a zároveň ponechat plnou kontrolu uživatelům.

Na miliardy existujících WiFi-sítí zjednodušeně řečeno dává „papír a tužku” a je jen na uživatelích jak je využijí.

Každá WiFi-síť na světě má vytvořenou vlastní veřejnou WiFidoménu, na které je prostor na profilové informace, heslo a nástěnku pro další příspěvky.

Každý kdo se kdykoliv dostane do dosahu WiFi sítě, zachytí tyto informace a může na ně reagovat. Kdokoliv si může zaregistrovat jakoukoliv WiFidoménu a stát se jejím správcem.

infoWiFi_czNěkteré zajímavé funkce této služby

 • Pomocí funkce Stopy je možné přidat automaticky příspěvek na všechny zachycené WiFidomény.
 • Příspěvky a komentáře je možné vytvářet i anonymně.
 • Pro zachytávání a čtení informací na WiFidoménách není potřebná registrace uživatele.
 • WiFi sítě v dopravních prostředcích, umožňují komunikaci s lidmi na cestě.
 • Vyhledávání je možné také hierarchicky, pomocí tagů v zachycených příspěvcích.
 • Aplikace nepotřebují trvalé datové připojení ani lokalizaci uživatele.
 • Z názvů WiFi sítí jsou vytvořeny aktivní odkazy, plnohodnotnou práci s názvy WiFi sítí umožňuje sesterská aplikace qrWiFi (quick response WiFi).
 • Na Wifidoménu je možné připojit i jen odkaz na již existující internetové aktivity a není nutné vytvářet nové příspěvky, nebo profily.
 • Je k dispozici základní webové rozhraní pro správu logu a příspěvků.

Použití služby je zcela bezpečné. Na WiFi-sítích není potřeba cokoliv nastavovat nebo měnit. Jako jedinečný identifikátor WiFi-domény se používá kombinace názvu WiFi-sítě a MAC adresa zařízení. Pokud si tedy někdo zaregistruje cizí WiFi-síť a její majitel si jí bude chtít zaregistrovat pro sebe, stačí aby změnil název WiFi-sítě (SSID) a může si jí zaregistrovat.

Záleží jen na uživatelích a správcích WiFidomén, jestli na WiFi-síti bude lokální chat, univerzální nástěnka, téma k diskuzi, inzerát, reklamní sdělení, recenze, výzva k seznámení, pozvánka, nebo jiné informace užitečné pro ostatní.

infoWiFi je obsahově neutrální služba na platformě 4MoWi (pro mobilní WiFi informace) a umožňuje používat WiFi sítě jako univerzální lokální zdroj informací, propagace a komunikace.

Každý uživatel si může zaregistrovat zdarma čtyři WiFidomény, registrace většího počtu je za poplatek. Pro nekomerční využití je možné požádat o registraci více domén zdarma.

Služba i aplikace jsou zdarma, neobsahují přidanou reklamu, a protože jsou od českých autorů, tak jsou k dispozici i v české lokalizaci.

Více informací naleznete na stránkách platformy 4MoWi nebo v popisu aplikací na Google play.

Related Posts

 • 87
  Mnohokrát jsem využíval různých stránek na SMS zdarma. Spousty z nich byly nedostačující mým potřebám nebo neumožňovali SMS do všech sití zdarma atd. Narazil jsem na službu PoslatSMS kterou tu chci krátce představit a určitě i doporučit. PoslatSMS na stejnojmenné webové adrese www.poslatsms.cz umožňuje odesílání SMS do všech sití zdarma.…
  Tags: zdarma, a, mobil, online, nástroje, internetu, rady, tip, web
 • 86
  Vytváříte životopis a hledáte vzor životopisu na internetu nebo si jen chcete s vytvářením strukturovaného životopisu někdy taky nazývaného CV zjednodušit práci pomocí online aplikace? Pokud ANO jsou na internetu spousty agentur nebo webových stránek, které tuto službu nabízejí a to v profesionální kvalitě. Tedˇ tu chci představit jednu z nich a to…
  Tags: a, online, k, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
 • 85
  Představujeme užitečnou aplikaci určenou nejen pro vozíčkáře! Aplikace VozejkMap je přehledná databáze bezbariérových míst na mapě. Nejedná se sice o aplikaci pro celou širokou veřejnost, ale určitě stojí za zmínku zde na WebiTechu, kde takovéto užitečné projekty rádi podpoříme. Tento online nastroj pro občany, kteří to mají dost často těžké…
  Tags: a, mobil, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
 • 85
  Převody jednotek online přímo ve Vašem prohlížeči. Ano jak je napsáno v úvodní větě tak tomu opravdu tak je. Na webu je internetová stránka která online převody jednotek umožňuje. Mimo tuto užitečnou funkci také obsahuje spoustu zajímavých a užitečných informací např. převody jednotek, fyzikální tabulky, životopisy fyziků a informace o Nobelově ceně a…
  Tags: a, online, web, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip
 • 83
  Účelem www aplikace ARES Ministerstva financí je souhrnně zpřístupnit údaje z informačních systémů pro vedení registrů a evidencí veřejné správy o ekonomických subjektech. ARES přehledně zpřístupňuje údaje, přebírané ze zdrojových registrů do databáze ARES a současně umožňuje přímé přepnutí do www aplikací orgánů veřejné správy, které příslušné informační systémy provozují,…
  Tags: a, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
, , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *