Jak na vytváření online dotazníků? Mám pro vás bezva tip

Do emailové pošty mě dorazil online dotazník od jedné nejmenované společnosti. První co mě napadlo po jeho otevření, bylo to, jak to mají dobře zmáknuté. Nemyslím tím samotné informace v dotazníku a společnost, ale jeho samotné zpracování, vzhled a možnosti.

Jelikož mě aplikace ve které byl online dotazník vytvořen opravdu nadchla, musím se zde o ní podělit.

Jedná se o online nástroj Survio. Jeho hlavním úkolem je jednoduchá tvorba online dotazníků. Mezi velkou výhodu patří také to, že je zde možnost verze zdarma což mnoho uživatelů nebo začínajících podnikatelů určitě ocení.

survio

Online aplikace na tvorbu dotazníků Survio (www.survio.com)

 Chcete začít s vytvářením online dotazníků? Je to jednoduché. Po jednoduché registraci a potvrzení pomocí emailové zprávy, která dorazí do vaší schránky, můžete hned začít. Aplikace je dostupná i v češtině.

V Surviu mát připraveny k použití desítky vzorů a grafických šablon. Samozřejmostí je i vytvoření vlastního dotazníku nebo úpravou stávajícího. Vše je velice jednoduše a přehledně řešeno.  Vytvoření profesionálního dotazníku zvládnete za pár minut.

Po vytvoření už zbývá jen dostat dotazník k lidem a oslovit správnou cílovou skupinu.

Na výběr máte zase několik možností jak to udělat. Základem je URL adresa na dotazník. Ihned můžete také sdílet na nejpoužívanějších sociálních sítích, nebo zaslat emailovou pozvánku. Dotazník můžete vložit i do obsahu své webové stránky, nebo ho umístit jako vyskakovací okno.

online_dotaznik_survio

Náhled obrazovky po dokončení editace dotazníku

Aplikace Survio není jenom o vytvoření. To podstatné teprve přichází, a to zpracování a analýza výsledků

Sesbírané odpovědi (data) jsou automatiky zpracována v reálném čase. Výstupem jsou grafy, tabulky a PDF reporty. Data je také možno stáhnout ve formátech XLS, CSV, XML nebo v HTML  pro další zpracování.

Tip na příspěvek:  Jak využít Email jako marketingový nástroj?

data_survio

Pro náročnější uživatele je připravena i placená prémiová možnost, která nabízí daleko více možností a počtu dotazníků. Aktuální ceník a možnosti hledejte přímo na webu Survio. Každopádně na začátek máte možnost využít aplikaci zdarma, která nabízí neomezeně otázek a 100 šablon. Také podporuje mobilní dotazníky.

Líbí se vám to? Doporučte to přátelům, nebo sdílejte tento článek.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons