Jak vytvořit příspěvek na facebooku, který si získá velké publikum?

Online aplikace na na tvorbu fotokoláží, úpravu fotek a podobných vychytávek FotoJet

Dnes přináším užitečný tip na aplikaci nejen na tvorbu fotokoláží. Jedná se o online aplikaci zdarma pod názvem FotoJet.

Hned na začátku bych zmínil přednosti a výhody, které můžete s touto aplikací získat. Naprosto jednoduché a intuitivní ovládání, ale hlavně možnost použít připravených šablon k okamžitému použití. Nejvíce mě zaujali možnosti vytváření fotek (fotopostů) pro sociální sítě jako je Facebook, Instagram či Pinterest a samozřejmě i připravené šablony pro hlavičky profilů (Facebook Cover, Google+ Cover, Twitter Header a YouTube Cover).

FotoJet

Náhled webu na domovské stránce FotoJet.com

FotoJet se stává populární i díky vytváření fotokaret a různých upravených fotek k významným událostem jako jsou vánoce, velikonoce, narozeniny, pozvánky atd.

FotoJet_edit

Náhled na FotoJet v administraci vánočních karet

 V administraci máte mnoho pomůcek a nástrojů k vytváření těch nejlepších efektů.  Vystupem z aplikace může být stažený soubor na základě definovaných parametrů jako je kvalita, formát a velikost. Samozřejmostí je i okamžité sdílení na Facebooku.

FotoJet_colage

Příklad pásu karet k využití pro editaci

Aplikaci FotoJet můžu každopádně doporučit. O podobných aplikacích zde na Webitechu už byla zmínka mnohokrát. Pokud vás to zajímá tak navštivte rubriku Grafika.

Oslovila tě tato aplikace?  Sdílej to s přáteli a dělej posty na soc. sítích, které ti budou všichni závidět.

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jaká je moje IP adresa ?
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons