Inzerce: Postaráme se o rozjezd vašeho podnikání

Spousta lidí by ráda začala podnikat, jenže v mnoha případech je odrazuje náročný administrativní proces, který je vždy s počátkem podnikání spojen. Start podnikání navíc vyžaduje rozsáhlé právní znalosti, které má málokdo. Jinak se můžete velice snadno napálit a způsobit si řadu problémů do budoucna.

Založení sro jako balíček služeb

Není proto nic jednoduššího, než se při zakládání nové firmy obrátit na někoho, kdo si s těmito procesy umí poradit a má s nimi rozsáhlé zkušenosti. Právě proto nabízíme výhodné založení s.r.o., které bude pro vás bez starostí. Nebudete muset přemýšlet, zda jste při úředních jednáních na nic nezapomněli. Nemusí vás trápit, odpovídají-li všechny dokumenty o společnosti právním předpisům a probíhá-li celý proces přesně podle zákona. Za jednu cenu od nás získáte kompletní poradenství související se založením firmy a zároveň i všechny důležité dokumenty pro společnost. Zařídíme za vás i zapsání firmy do Obchodního rejstříku.

Co všechno v ceně založení sro najdete?

  • Poradenství a odpovědi na veškeré otázky, které se založením společnosti souvisejí.
  • Vypracování všech podkladů potřebných pro založení společnosti.
  • Podání návrhu na zápis společnosti přímo do Obchodního rejstříku.
  • Registraci firmy na Daňovém úřadě k placení daně z příjmu.
  • Poplatky za založení společnosti i za vlastní zápis do Obchodního rejstříku.

Ušetřete náklady za toner

Při podnikání se nejenom v začátcích, ale i později neobejdete bez dobře vybavené kanceláře disponující i laserovou tiskárnou. Proto se vám bude hodit široká nabídka tonerů Canon. Můžete s nimi výrazně ušetřit náklady na provoz laserové tiskárny. Přitom máte jistotu, že náplně tonerů odpovídají té nejvyšší kvalitě. Platíte ale polovinu ceny v porovnání s originálním tonerem. Takovou nabídku už se vyplatí využít.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  5 hlavních výhod CRM v cloudu
Tagged
Show Buttons
Hide Buttons