SEO analýza zdarma online – Otestujte jak jste na tom?

SEO analýza zdarma! Ano je to tak webové stránky zabývající se problematikou SEO nabízí mimo spoustu užitečných informací také online test neboli analýzu stránek na seo zdarma.

 Nechci zde nějak tyto stránky propagovat , ale určitě stojí za zmínku jelikož jsem jiné v češtině které nabízí tolik informací v jednom testu nenašel. Je mnoho stránek které SEO test nabízejí , ale mnohdy jde jen o informace které jsou získány na jiných webech a jen data přeneseny na stránku. Jedná se o web na stránce http://www.seo-nastroj.cz/seo-test .

 Je to velice jednoduché . V příkazovém řádku napíšete doménu kterou chcete otestovat a necháte spustit test který během chvilky zobrazí výsledky přímo na stránce. Výsledkem je hodnocení v procentech takže můžete jednoduše a rycjle zjistit po vašich změnách zda jste učinili zadobře či nikoliv.

 Co jsou základní hodnotící body SEO testu.

Znaková sada, Definice typu dokumentu, Validnost HTML,  Titulek – title, Popis stránky – description, Klíčová slova – keywords, Sitemap neboli mapa webu – sitemap.xml, Informace pro roboty – robots.txt, Hlavní a vedlejší nadpisy, Text v odstavcích, Obrázky, Odkazy, Sémantika.

Samozřejmě se nejedná o všechny možnosti SEO optimalizace a možností testování. Můžete využít i hlubší analýzu webu která je ovšem placená.

Jak píší autoři stránek může dojít i k tomu že některé stránky nepůjdou otestovat.Důvodů je několik, například nastavení firewallu některých serverů, apod.

Doporučuji tento web o SEO navštívit ne jenom z důvodu SEO testu , ale také pro praktické a užitečné informace a články o SEO problematice. Jako alternativu můžete použít také weby které mě zaujali na adrese www.nastroje-seo.eu nebo seo.oncz.net .

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nová internetová služba která ušetří vaše peníze - AZlink
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons