Mějte SEO rádi! Užitečný nástroj, který šetří čas i peníze!

Jste freelancer SEO konzultant či se jen zabýváte SEO problematikou? Určitě se seznamte s webovým nástrojem Collabim. Nejedná se sice o žádnou novinku, ale připomenutí si určitě zaslouží. Profesionálové v tomto oboru ho mají vždy po ruce a mnoho z nich ho doporučuje.

Collabim

Náhled domovské stránky projektu Collabim

Collabim je webový SEO nástroj na analýzu a vyhledání vhodných klíčových slov. Nechybí nástroje na sledování pozic ve vyhledávačích jak vlastního webu, tak i na šmírování konkurence. Samozřejmostí je vyhledávání tematických webů vhodných pro linkbuilding.

Sledujte pozice ve vyhledávačích a získejte nová klíčová slova.

Projekt Collabim nejprve vznikl jako nástroj firmy H1.cz, který se postupem času stal dostupný i pro veřejnost. Autor Jiří Koutný tak vytvořil online nástroj, který usnadňuje práci a šetří čas při budování SEO. Pokud máte na starosti více webových projektů či stránek, časové úspory jsou i v desítkách hodin.

„Pro pochopení důležitosti a využití těchto faktorů klíčových slov doporučuji shlédnout srozumitelnou přednášku věnovanou tomuto tématu, která vám dá nový náhled na SEO.“

Hlavní možnosti aplikace

  • Zjištění pozic ve vyhledávačích
  • Analýza konkurence a klíčových slov
  • Reportování výsledků SEO
  • Vyhledávání vhodných webů pro získání zpětných odkazů

Kvalitu Collabia potvrzují i agentury, které ho použili či stále používají při své každodenní práci. Patří mezi ně například ataxo, dobrý web, Marek Prokop či H1.cz .

Pro použití této služby máte na výběr z několika možností res. tarifů. Pro jeden web bez pokročilých funkcí je možné použití zdarma. S tarifem BASIC za 450,- korun za měsíc už můžete spravovat 5 webů. Pro více projektů jsou připraveny i další možnosti. Placené tarify můžete odzkoušet jeden (první) měsíc zdarma.

Tip na příspěvek:  Googlujte Vyhledávejte Sdílejte s lištou Google Toolbar

Také doporučuji číst blog autorů Collabia http://ja.collabim.com, kde naleznete mnoho užitečných rad a tipů pro vaše SEO strategie.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons