Jsme BEWIT! A co vy? Využijte nových metod a inovací v marketingu!

Před časem jsme psali o novém partnerském programu BEWIT FRANCHISE jako o novince a nové možnosti výdělku na internetu. Jak je na tom teď?

Chci se zde krátce k tomuto tématu vrátit, rekapituloval stav a představit některé novinky pro ty z vás, kdo tento systém ještě nezná.

BEWIT

Mezi hlavní výhodu tohoto systému spatřuji v tom, že můžete být u zrodu nového projektu BEWIT FRANCHISE a hlavně také u vzniku nových projektů res. produktů které můžou pro vás znamenat nejen změnu v životě, ale stát se navíc i zdrojem příjmů tak jako první pilotní projekt Revoluční Marketing.

Můžu to hodnotit, jelikož jsem této myšlence neodolal a zapojil se také do tohoto systému a do týmu nadšených příznivců. Výhodou je že registrace je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Prostě se jen můžete registrovat, a uvidíte!

Jako osobní zkušenost s programem BEWIT můžu osobně potvrdit, že když se budete řídit rady a doporučením affiliate manažerů, výsledky se určitě dostaví tak jako se to stalo mě.

Také je velice zajímavé sledovat, jak probíhá vývoj a změna virtuální kanceláře, kterou po registraci máte zdarma k dispozici a kde vidíte nejen vývoj ale také marketingovou podporu pro vás.

V krátké době se můžeme těšit opět na nové produkty a novou virtuální kancelář, která opět přinese mnoho nových možností.

Z celým tímto projektem stojí tým nadšených lidí, kteří se nebojí inovací a nových metod marketingu. Jsou prostě BEWIT. Cíle týmu BEWIT je přinášet výrobky a služby v dobré kvalitě a navíc přinášet novou možnost jak si přivydělat nebo dokonce získat finanční nezávislost. Také samozřejmě zvyšování osobního rozvoje a zvyšování vzdělání atd.

Ing. Jiří Černota - BEWIT

Za touto myšlenkou a vdechnutí života tomuto projektu stojí autor, kouč a podnikatel Ing. Jiří Černota.

Možností jak propagovat je mnoho a určitě vymyslíte i vlastní účinnou metodu. Jednou z možností je i propagace na webových stránkách či vlastnímblogu pomocí affiliate banneru atd.

Pokud nemáte vlastní stránky a chcete se zapojit a propagovat touto formou mám pro vás možnost jak vytvořit webové stránky bez zbytečných investic. Otázky Jak vydělávat na internetu? Jak vytvořit stránku ve WordPressu? Jsou zodpovězeny v přehledném ebooku.

BEWIT je šance pro lidi, kteří hledají příležitost jak něco změnit či vydělat peníze. Je to nová příležitost, která je teprve na začátku a VYPLATÍ SE MINIMÁLNĚ DO BEWIT REGISTROVAT ZDARMA. Můžete, shlédnou úvodní videa zdarma a rozhodnout se zda je to příležitost právě pro vás.

Related Posts

 • 97
  Situace u Pay-Per-Post (PPP) systémů v české republice se začíná zlepšovat. S novým projektem KUPčlánek.cz přichází oslovit jak inzerenty po poptávce placených článků tak se také snaží oslovit a nabídnout nové možnosti výdělku bloggerům, překladatelům atd. KUPčlánek.cz se snaží poučit a vnést do PPP systému nové věci a z těch špatných se…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, online
 • 93
  Na začátku září zahájil svou činnost aukční server www.clanky-v-aukci.cz, který je určen ke zprostředkování prodeje originálních autorských textů v aukci. Pojďme se podívat na to, komu je služba určena a co autora k jejímu vytvoření vedlo. Autorem a provozovatelem služby www.clanky-v-aukci.cz je Roman Kümmel. Člověk, který již roky stojí za webovým serverem…
  Tags: a, se, internetu, web, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 92
  Naučte se obchodovat online? Jednou z možností jak se naučit obchodování online a jak poznat obchodování s měnami, komoditami či indexy na největší světové sociální obchodní síti máte díky tomuto programu zcela zdarma a navíc se slušným vstupním BONUSEM bez žádné nutné prvotní investice. Mnoho z nás o tom už četlo nebo slyšelo…
  Tags: a, se, online, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 91
  Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103. Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl…
  Tags: a, se, internetu, spolupráce, affiliate, programy, partnerská, finance, internet, online
 • 89
  Na internetu se začíná objevovat novinka, která má velký potenciál na úspěch. Jedná se o projekt Liftago Taxi. Podobných projektů již v minulosti vzniklo a nedošlo k plánovanému úspěchu a rozšíření. Liftago Taxi to pojalo trochu jinak a dá se říci, že využilo moderních trendů na internetu a nabízí hned několik možností…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, nástroje, web, tip, rady, zdarma, online
, , , , , , ,