Písma ke stažení zdarma na FontPro!

Používáte ke své práci různá písma? Pokud ANO poznejte tuto webovou stránku, kterou se tu chystám představit a to službu FontPro, kde jsou písma ke stažení zdarma.

FontPro není jen jednoduchou databází písem, ale je přehledným vyhledávačem s grafickým zobrazením disponující více jak 20 tisíci fontů (počítačových písmen).

FontPro - Písma ke stažení

 Náhled domovské stránky FontPro.com

Pro požití této služby není nutná nutná žádná registrace. Toto platí pouze v případě že chcete pouze prohlížet a stahovat fonty. Když využijete možnosti registrace, která je také zdarma, můžete využít online textový editor za použití právě těch fontů v databázi a ihned si zkopírovat HTML kód.

Výběr vhodného písma můžete filtrovat pomocí základních pravidel. Můžete tak měnit zobrazení nebo procházet nejoblíbenější fonty atd. Při výběru konkrétního fontu se zobrazí informace jako je autor, licence a další.

FontPro_editor

Náhled textového editoru FontPro

S online službou FontPro bude práce zase o něco snadnější a dostupnost písem zase o něco širší. Textový editor je doporučováno používat, pokud například potřebujete mít přehledně zformátovaný text a váš redakční systém to né zcela podporuje, tak napíšete text v tomto editoru a zkopírujete HTML kód včetně formátování a pouze jej vložíte na webovou stránku.

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Inzerce: Výpočetní technika, servisní zásahy či zakázky jedině se službou SWCZ!
, , , , ,

 

Přímá pomoc YeahCoach je záchrannou sítí pro tebe i tvou rodinu. Je také rájem pro ty, kteří rádi pomáhají přímo a bez prostředníků. ❤️ To ale není všechno, je toho mnohem víc! 👉 Děkujeme za podporu a šíření dobra k těm kteří to potřebují!

Show Buttons
Hide Buttons