Konvertujte v cloudu s aplikací CloudConvert s maximální podporou formátů!

Určitě jste někdy narazili na problém při převádění res. konvertování souborů do různých formátů v počítači. Nebo jste prostě jen neotevřeli soubor či přílohu, kterou vám někdo poslal.

Pro tento případ je zde CloudConvert aplikace zdarma. Pro tento online nástroj nebude konvertování – převádění souborů žádný problém. S CloudConvert si poradíte s více jak 170 soubory.

Konvertujte v cloudu s aplikací CloudConvert s maximální podporou formátů!

Náhled na domovskou stránku aplikace Cloud­Convert.org

Práce v konvertoru je velice jednoduchá. Jednoduše v prvním kroku vyberete soubor pro převod. Můžete využít i podporu propojeni s Google Drive případně s Drop­bo­xem a tahat sobory z těchto online úložišť a taktéž je tam zpět ukládat.

V té nejjednodušší variantě vyberete soubor přímo z vašeho PC a následně si jej necháte ihned konvertovat. Celý proces sledujete přímo na stránce aplikace. Také po vložení souboru pro konverzi nezapomeňte vybrat, v jakém formátu si přejete výsledný převod uložit. Cloud­Convert si poradí jak s textovými soubory tak ho nezaskočí ani videa, tabulky, obrázky, archivy atd. Pro pokročilejší využití a zkušené uživatele je připraveno i použití API.

Celá tato online aplikace je zdarma a v základním použití bez registrace.

Po případné registraci, která je taktéž zdarma získáte některé zvýhodnění, jako je například delší doba uložení souboru v aplikaci pro stažení, konvertování více souborů za den a mnohem vyšší limit velikosti souboru.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Fonty a písma ke stažení zdarma na Font Foundry
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons