Nastartujte Facebook stránku s aplikací App4page

App4page je osvědčená marketingová aplikace, která umožňuje uživatelům snadno vytvořit reklamní kampaň na Facebooku. Využívá systém foto soutěže. Aplikace si získá kromě fanoušků i emailovou databázi a dostane vaši stránku celkově na vyšší úrověň.

App4page

Tato aplikace vznikla na základě zkušeností nasbíraných správou firemních profilů na Facebooku. Nejedná se o běžnou fotosoutěž se základním mechanismem. Naleznete zde více možností přizpůsobení, nové funkce a osvědčené vychytávky z již pořádaných soutěží vytvořených na zakázku.

Spuštění soutěže je velmi snadné. Zvládnete to během několika minut a to i bez znalosti programování. Instalovat můžete zdarma, soutěž bude zatím viditelná pouze pro vás. Můžete si v klidu vše nastavit, vyzkoušet a promyslet. Až budete připraveni, stačí zaktivovat licenci a tešit se z přínosu nových fanoušků.

App4page

Základem soutěže je vybrat téma a druh soutěže, zda může fotky přidávat kdokoliv, nebo je bude přidávat pouze administrátor soutěže. Následuje výběr výhry, která motivuje k účasti.

Soutěže můžete pořádat opakovaně, nic Vás nelimituje. Změníte téma soutěže, texty, grafiku a spustíte soutěž znovu. Využijete potenciál vaší stránky naplno a po celý rok.

App4page Vytvořte běžnou fotosoutěž nebo zapojte do soutěže i vaše fyzické návštěvníky obchodu, výstavy a jiných akcí. Například je vyfotíte s vaším produktem a nahrajete fotografie jako administrátor do soutěže. Návštěvníci pak mohou soutěžit na vašem profilu. Proměníte je ve své fanoušky i s jejich přáteli. Podobnou metodou lze vytvořit třeba i anketa, adventní kalendář aj. Záleží pouze na vaší fantazii.
Pokud se Vám aplikace a rádi by jste si ji vyzkoušeli, instalovat můžete zdarma a cena licence je již od 1000 Kč.

Tip na příspěvek:  Jak vytvořit PDF dokument zdarma

www.app4page.com

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons