První coworkingové centrum v Hradci Králové

Hradec Králové – Hradecký podnikatelský inkubátor (TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové) nedávno otevřelo nové coworkingové prostory pro začínající podnikatele, které mají zajímavý název Coolworking.

coolworking

V Hradci Králové se dlouhodobě zvyšuje počet podnikatelských subjektů. TC HK na tuto potřebu reagovalo otevřením Coolworkingu, sdílených a cenově dostupných prostor pro začínající podnikatele, kteří budou moci využívat dalších služeb podporující začínající podnikatele a akce (business školení, workshopy atd.). Například máte-li zajímavý podnikatelský záměr, Coolworking je místem, kde můžete prezentovat svůj podnikatelský záměr před investory. Tento model je celosvětově velice oblíbený a také v České republice již existuje několik coworkingových center. Coolworking je první coworkingové centrum v Hradci Králové. Místní začínající podnikatelé projevovali již delší zájem o takové prostory hlavně proto, že si nemohli dovolit vlastní kanceláře.

Sdílené kanceláře najdete na ul. Československé armády 254 v centru Hradce Králové. Ke všem klientům máme individuální přístup a snažíme se maximálně vyjít vstříc jejím potřebám,“ říká projektový manažer Jiří Štěpán. Pokud máte zájem pracovat v těchto coworkingových prostorech, přijďte se za námi podívat a vyzkoušejte si práci v těchto prostorech na týden zdarma

Všichni zájemci, kteří mají zájem o více informací, nás mohou kontaktovat na info@coolworking.cz. TC HK má také facebookové stránky „Coolworking“ a webové stránky www.coolworking.cz, takže komunikačních kanálů je opravdu dost,“ dodává Jiří Štěpán.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Kam klikají návštěvníci Vašich stránek? Unikátní SEO nástroj na zvýšení efektivity stránek.
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons