Jak získat nové zákazníky za pár minut ?

Internetové obchody jsou čím dál rozšířenější a jejich nárůst nás teprve čeká. Obliba uživatelů e-shopů stále roste. Je důležité také vědět, že tento nápor resp. nárůst přežijí pouze ty úspěšné s čímž souvisí i propagace a návštěvnost těchto e-shopů.

AffilBox

Jak získat nové zákazníky?

Jednou z možností jak získat nové zákazníky je zavedení populárního provizního programu.

Jednou z variant je služba AffilBox.

AffilBox je ideálním řešením pro e-shop na vytvoření partnerského programu. Během velice krátké doby v řádu minut můžete na internetovém obchodu zprovoznit partnerský program. Můžete začít vytvářet kampaně a připojovat další partnery provizní sítě. Výsledkem je samozřejmě rostoucí prodej na vašem e-shopu a tím spojený i obrat.

Systém AffilBox je připraven pro implementaci do všech nejpoužívanějších systémů na tvorbu e-shopů na našem  trhu.

468x80-animated.gif

Výhodou provizního programu je že provize platíte pouze za uskutečněný prodej na rozdíl od jiných reklam jako např. PPC či reklamní bannery nebo platbu za klik, která není jistotou prodeje zboží. Tato metoda affiliate marketing je v současné době řazena mezi nejúčinnější a nejpopulárnější způsob internetového marketingu.

Po implementaci systému AffilBox do svého obchodu už jen vytvoříte reklamní kampaň a přidáte reklamní prvky (odkazy, bannery atd.). Můžete přehledně zobrazovat všechny partnery, kteří se zaregistrovali do vašeho programu a schvalovat jejich konverze a všechny objednávky skrze provizní partnery v přehledné tabulce. Máte také k dispozici kompletní statistiku prokliků a konverzí včetně zobrazení v grafech.

Partnerský program by měl být samozřejmostí internetového obchodu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Něco doma potřebujete a nemáte to? Nový projekt je tu!
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons