Nástroj na správu Email marketingu až 5000 kontaktů a 15 tisíc emailů zdarma !

Jak již samotný název článku napovídá „Nástroj na správu Email marketingu až 5000 kontaktů a 15 tisíc emailů zdarma„ chci vás dnes upozornit na jednu zahraniční službu, která může být velkým konkurentem domácím zpoplatněným službám tohoto druhu.

MailKitchen

Jedná so o nástroj s názvem MailKitchen. Tento online softwarový program je vysoce výkonný a kvalitní pro správu email kampaní. Jelikož v poledních měsících se stává tento druh marketingu jedním z nejúčinnějších forem marketingu určitě stojí za zvážení, nebo minimálně za zkoušku se seznámit s tímto nástrojem.

Základní funkcí je jednoduchá správa e-mail kampaní. MailKitchen jako nástroj na odesílání hromadných e-mailů a bulletinů je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele, kteří mohou využít placených tarifů, kdy můžete získat až prostor pro 40 tisíc kontaktů a neomezený počet zaslaných e-mailů. A to vše zhruba za 100 dolarů. Vraťme se ale k variantě ZDARMA, která nabízí až 5000 kontaktů a 15 tisíc emailů zdarma.

Tuto online aplikaci naleznete na stejnojmenné adrese  www.mailkitchen.com . Po přihlášení resp. Registraci do varianty zdarma získáte okamžití přístup k aplikaci. Nejsou zapotřebí žádné technické požadavky a nejsou nutné žádné více náklady na provoz aplikace. V základní variantě zdarmamůžete odeslat až 15 000 e-mailů měsíčně.

Aplikace je velice intuitivně vytvořena tak, aby jste během pár kliknutí vytvořili e-mailovou kampaň. Navíc můžete použít import kontaktů a následně sledovat vyhodnocení kampaně v podrobných nástrojích a statistikách, které dostanete k dispozici. Práci s MailKitchen zvládnou i začátečníci , kteří nemají s touto strategií zatím žádné zkušenosti.

Tip na příspěvek:  ICQ bez instalace aneb icq2go – ICQ online kdy se vám zachce

MailKitchen je určen pro všechny ty, kteří hledají rychlé , snadné a efektivní způsoby, jak komunikovat se svými zákazníky či teprve potenciální zákazníky .

smartemailing.gif Jako alternativu můžete použít SMARTEMAILING – aplikace pro hromadnou rozesílku e-mailů, která navíc obsahuje kompletní know-how, jak díky e-mail marketingu budovat kvalitní databázi e-mailů a jak získat více zákazníků.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons