WebiTech.cz co přinesl rok 2013

Rekapitulace roku 2013. Sice možná ještě brzo na samotnou rekapitulaci, ale již teď víme hlavní problematiku a čísla pro zhodnocení tohoto roku. Webitech.cz prošel několika důležitými změnami. Mezi změny se objevila i malá změna vzhledu stránek a odstranění zbytečných a nepotřebných věcí. Také jsme zařadili možnost komentářů formou facebooku, což zatím přineslo větší úspěch a zpětnou vazbu než předchozí varianta komentářů. Také jsme začali psát pro menší cílovou skupinu a stávající web není již tak všeobecný, ale zato může nabídnout hodnotnější informace.

WebiTech.cz

Na WebiTechu v tomto roce do současné doby vyšlo více jak 80 unikátních článku, které přinesly mnoho novinek a mnoho tipů na užitečné služby, online aplikace a užitečné webové stránky. Některé z nich dokonce pronikli i do tištěné podoby v časopise Český Byznys. Také jsme získali hodnotné zpětné odkazy jako zdroj užitečných informací třeba pro zakladatelé internetových obchodů atd. Podařilo se nám navázat spoustu nových kontaktů jak ze starupové scény tak se zajímavými lidmi kteří mají velký vliv i na českém internetu.

WebiTech už není pouhým blogem!

Kdo zná WebiTech delší dobu určitě pozná, že i struktura článků se začíná směřovat k určitému tématu a není jen pouhým webem s články o čemkoliv. Můžete se zde dočíst o novinkách, užitečných věcičkách na internetu a online aplikacích na internetu.

Jaká byla návštěvnost WebiTechu?

S návštěvností jsme sice spokojeni, ale nesplňuje to pořád naší představu. V příštím roce chceme oslovit ještě více uživatelů a značku WebiTech tak více zviditelnit více na českém internetu. Již teď jsme na pozici, kdy můžeme úspěšně konkurovat i známějším projektům s podobným zaměření.

Tip na příspěvek:  Nekoukejte do zdi, ale proběhněte se po Londýně

Nejvíce uživatelů internetu k nám přišlo pomocí internetového vyhledávače Seznam a hned v závěsu Google. V součtu to činilo více jak 80 procent návštěv. Zbylé návštěvy jsou pravidelní čtenáři.

Návštěvnost dle českého Toplistu do současné doby (10.12.2013): Návštěvy více jak 113 tisíc a zhlédnutí překročilo hranici 170 tisíc. Níže předkládáme náhled, podle kterého můžete samy posoudit vývoj webu. Zlomovým měsícem se stal Květen 2013, od kterého se plynule zvyšuje návštěvnost stránek. Tento trend se nezastavil ani díky letním měsícům, které jsou většinou částečně poníženy.

Toplist 2013

Naše facebooková stránka má v současné době 1289 fanoušků, kteří neustále přibývají.

Inzerce na Webitechu

Mezi novinku v tomto roce patří například využití pozadí webu pro tento účel. Pokud máte zájem o propagaci u nás tak se neváhejte na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Co nás také potěšilo je, že se v tomto roce začali obracet společnosti i jednotlivci přímo na nás se zájmem o spolupráci či se zájmem o propagaci na Webitechu.  Mnoho projektů jsme představili zdarma, jelikož se jednalo o služby a startupy s poskytovanou službou pro uživatele zdarma. To je i jedním z našich cílů a úkolem Webitechu. Podařilo se nám ustát tlak některých zájemců z webitechu udělat pouhý PR web s placenými články. Pokud jsme nějaké publikovali, spočítal bych je na prstech jedné ruky a to navíc musely splňovat témata související s tímto webem.

Jaké máme hlavní cíle na příští rok?

  • Zvýšit návštěvnost.
  • Více proniknou do sociálních sítí (Twitter, Google + , … )
  • Více příznivců (aktivních) facebookové stránky.
  • Oslovit uživatele i na Slovensku.
  • Navázat spolupráci s novými redaktory a partery.
  • Neustále zvažujeme možnost vlastního fóra.
  • Získat více informací o návštěvnících Webitechu (ankety atd.)
  • Zapojit čtenáře do vytváření obsahu ať už vlastní tipem či článkem.
  • Snížit počet reklamních ploch.
Tip na příspěvek:  Czech Startups – partner úspěšného startupu

Je mnoho lidí, kterým bychom chtěli touto cestou poděkovat a jelikož nechceme na nikoho zapomenout tak je zde nebudeme zveřejňovat.

Děkujeme tedy všem našim čtenářům a inzerentům na Webitechu za projevenou důvěru a za zpětnou vazbu díky které můžeme tento web neustále vylepšovat a vyvíjet. Taktéž děkujeme všem, kteří šiří povědomí o tomto webu nejen o novinkách na internetu článkem, odkazem, sdílením, zmínkou někde v textu nebo jen slovně mezi své přátelé a partnery.

Jste mezi nimi nebo se chcete stát naším partnerem?  Zašlete nám odkaz či informaci!

Děkujeme  WebiTech.cz

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
, , ,

 

Přímá pomoc YeahCoach je záchrannou sítí pro tebe i tvou rodinu. Je také rájem pro ty, kteří rádi pomáhají přímo a bez prostředníků. ❤️ To ale není všechno, je toho mnohem víc! 👉 Děkujeme za podporu a šíření dobra k těm kteří to potřebují!

Show Buttons
Hide Buttons