Máte děti? Učíte děti? Pracujete s dětmi?

bigolo_logoMáte děti? Učíte děti? Pracujete s dětmi? Jste ještě tak trochu malé dítě? Ano? Tak v tom případě se sejdeme na Bigolo.cz. Bigolo je web pro děti i dospěláky. Bigolo je pro rodiče, kteří chtějí své děti poznávat a pracovat s nimi. Bigolo je pro paní učitelky a vychovatelky, které hledají inspiraci pro svou práci s malými školáky.

Nenajdete u nás počítačové hry, ale zábavu a činnosti, které přispějí k rozvoji dětských schopností. Pokud vám není cizí malování, kreslení, vystřihování, slepování a tvoření všelijakých výrobků, bude se vám u Bigola líbit. Omalovánky, pracovní listy, návody na výrobu her a dekorací, ale i soutěže a tipy na výlety. To vše pro naše návštěvníky a čtenáře připravujeme.

Zamyslet se spolu s námi můžete i nad nepřeberným množstvím témat točících se kolem dětí. Bigolo nemá za cíl určovat rodičům směr výchovy jejich potomků, ale pouze nastínit jedno z možných řešení, které může být dále rozebráno v komentářích. Nejsme věhlasní odborníci. Jsme „pouze“ rodiče dětí, stejně jako vy. Našim cílem je vytvořit místo pro všechny, kteří chtějí diskutovat, poznávat své děti, být s nimi, učit je novým věcem a užít si spoustu legrace.

Rádi bychom na Bigolo.cz vytvořili jakési centrum inspirace. Píšeme o svých zkušenostech, ale moc rádi se poučíme i z těch vašich. Uvítáme vaše nápady na činnosti nebo výrobky, obrázky a výtvory vašich dětí. Připojte se k nám. Přijďte se bavit i učit s Bigolem. Hledáme nové kamarády.
Najdete nás na: www.bigolo.cz nebo na http://www.facebook.com/bigolo.cz

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Obchodujte s internetovými projekty? Kupujte, prodávejte, reklamujte – to vše na jedné webové stránce.
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons