Netradiční partnerský program BEWIT FRANCHISE. Nová možnost výdělku.

V těchto dnech odstartoval další z mnoha pokusů o nový partnerský program.

V minulosti proběhlo několik podobných programů, které jsou často hodnoceny jak kladně tak záporně. Je těžké se někdy rozhodnout, zda vstoupit do programu či ho jen ignorovat.

revolucnimarketingTento nový partnerský program Bewit franchise chce oslovit něčím novým. Na první pohled se zdá jako jeden z dalších klasických programů tohoto druhu. Pokud však budete číst pozorně mezi řádky, zjistíte informace o tom, žeprogram Bewit opravdu nabízí daleko více možností.

 

Tento produkt je postaven na kombinaci affiliate marketingu s osobní franchisou a síťovým marketingem.

Jednodušeji a pochopitelněji řečeno jde o víceúrovňového odměňování, což znamená že nemusíte vystupovat pouze jako jedinec, ale můžete vybudovat vlastní obchodní tým a podílet se na jeho výsledku formou provizí. K těmto provizím také vyplácí několik druhů provizí (přímé, následné, vlastní bonusy, bonusy za vedení týmů, měsíční bonus lídra a roční bonus).

 

Za vznikem této myšlenky BEWIT FRANCHISE stojí pan Ing. Jiří Černota, který má dlouholeté zkušenosti v podnikání a s osobním koučování jednotlivců a skupin.

Možnost stát u zrodu nové myšlenky!

Nechci zde hodnotit ani nabádat ke vstupu do programu. Jediné proč to tu zmiňuji je že pokud vás takové to produkty oslovují tak momentálně máte jedinečnou možnost stát u zrodu (na začátku) nového projektu jehož vyzkoušením nic neztratíte a můžete pouze získat.

Pro více informací o začínajícím projektu získáte přímo na stránkách projektu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  40 milionářů do třiceti let kterým k tomu pomohl internet
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons