Nakupuješ na internetu? Získej peníze zpět!

refundoPro někoho známá věc jak uvádí samotný nadpis článku „Nakupuješ na internetu? Získej peníze zpět!„, ale pro někoho ještě velká neznámá. Z tohoto důvodu představuji další projekt tohoto zaměření tzv. Cashback (peníze zpět) a to portál Refundo.cz.

Projekt Refundo není sice žádnou novinkou, ale pro někoho bude určitě užitečným tipem na webovou stránku.

Nejprve vysvětlení pojmu „cashback“, česky řečeno peníze zpět. Jedná se jednoduchou věc. Pokud provedete registraci na portálu Refundo.cz, vstoupíš a provedeš nákup v internetovém obchodě, na který vstoupíš z těchto stránek, získáš nárok na část peněz zpět. O jakou částku se jedná se dozvíš u každého obchodu, kde je uvedeno kolik procent ti bude vráceno zpět.

Mezi obchody u kterých tuto výhodu získáš si určitě vyberete z dostatečného výběru a z ověřených obchodů nejen klienty. Nechci zde uvádět nějaký seznam obchodů, ale jen pro představu zmíním některé jako např. Kasa.cz, Vltava.cz, Mall.cz, Popron.cz a mnoho dalších.

Na tomto webu můžete využít i další možnosti jak něco získat zpět. Již za samotnou registraci získáte jako odměnu 50 korun jako vstupní bonus. Mezi další možnost patří například věrnostní program tj. doporučení tohoto systému kamarádům. Za doporučení získáte opět něco navíc. Sbíráte refundo body, které následně směníte za peníze. Takže za pouhé doporučení užitečné služby můžete ještě vydělat.

Pokud se vám tento projekt zamlouvá, má pro vás i malé ulehčení jak nezapomenou při nákupu na to že můžete něco získat zpět, a to je doplněk pro webový prohlížeč Chrome, Mozillu nebo Firefox.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  SupportBox nástroj pro zjednodušení podpory zákazníků
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons