Jak sledujete návštěvníky svých stránek online!

feedjitSledujete návštěvníky svých stránek online pomocí šikovného nástroje který je v základní verzi zdarma k použití. Jedná se o službu s názvem Feedjit. Tuto online aplikaci používá již více jak 500 tisíc uživatelů kteří sledují své návštěvníky webových stránek (real-time).

Vytvoření účtu na těchto webových stránkách je velice jednoduché.

Po přihlášení si definujete jak bude výsledek vypadat a ihned generuje zdrojový kód který následně vložíte do svého webu. Můžete si definovat vzhled aby to ladilo webu na který to chcete použít. To vše se dá bez znalosti zvládnout během dvou minut, a můžete hned sledovat kdo a odkud přichází na vaše stránky.

Co považuji za velkou výhodu že můžete sledovat (realtime) okamžité zobrazení odkud a jak dlouho se na stránkách zdržuje.

Tato aplikace Feedjit je k dispozici i v placené verzi která má více funkcí a umožní vám vidět víc informací o návštěvnících stránek.

Můžete výsledek vidět i na tomto webu kde jsem ho také vyzkoušel. Nevím jak dloho ho tu ponechám, takže v případě že již nenaleznete tak pro více informací vstupte přímo na webové stránky s touto real-time aplikací. www.feedjit.com  Feedjit lets you see friends and visitors as they arrive on your blog or website.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Sledujte letový provoz online a zdarma na internetu – Letecký radar online
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons