Tvorba internetového obchodu – Obchod snadno a rychle.

Pro ty kdo používají nebo se chystají na tvorbu internetového obchodu je na internetu možno použít plugin pro redakční systém WordPress.

ShopperPress - tvorba internetových obchodůJedná se o plugin s názvem Shopper Press vytvořený pro správu všeho internetového obchodu se všemi potřebnými nastaveními a správou co obchod potřebuje. Instalace pluginu je velice jednoduchá.

Tento internetový obchod – plugin je nastaven tak že ho nahrajete do složky themes tedy vzhledu , a jen ho aktivujete jako vzhled. Tento soubor ke stažení naleznete na domovských stránkách www.shopperpress.com kde je také spoustu informací k instalaci spoustu video návodů jak si s tím jednoduše poradit. Zároveň můžete hned vyzkoušet demo režim než se rozhodnete investovat , a nekupovat tak zajíce v pytli.

Výhodou je že se jedná o vzhled a tudíž podporuje všechny ostatní pluginy pro WordPress a můžete tak vytvořit internetový obchod který jinde nenajdete s jednoduchou správou a administrací.

Jedinou nevýhodou Shopper Pressu je že není zatím dostupný v českém jazyce, ale to určitě pro někoho kdo se tomu trochu věnuje nebude problém přeložit. Tato aplikace internetového obchodu je k dostání od 79 dolarů což je přibližně 1400 korun, a to předpokládám pokud chcete vlastní internetový obchod a myslíte to opravdu vážně, tak se jedná o zanedbatelnou částku.

Pokud se rozhodnete někdo pro svůj internetový obchod pro tento plugin budu rád pokud se mnou a ostatními podělíte o zkušenosti , případně odkazem který zde rád zveřejním.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nová špička mezi affiliate sítěmi u nás!
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons