Naskoč na vlnu Affiliate Marketingu

Není moc možností, jak se dostat ke správným informacím, a k nástrojům na správu affiliate provizního programu pro váš e-shop či infoprodukt. Některé tu však jsou a navíc v češtině. Mezi horkou novinku, lze určitě zařadit online kurz Affiliate Academy. Kurz je sestaven tak, že vás provede celou aktuální problematikou affiliate marketing a naučí vás jak tento potenciál výkonnostního marketingu maximálně využít.

Co tě kurz naučí?

Seznámíš se s novým marketingovým potencionálem, který úspěšné internetové obchody a řady internetových podnikatelů již v mnoha případech využívají a pochopili tuto jedinečnou konkurenční výhodu.

affiliate-academy-kurz

V dvanácti připravených modulech, tě naučí jak affiliate provizní program spustit, jak si poradit se správných nastavení provizí atd. Součástí bude téma věnované hledání nových partnerů, informace a doporučení ohledně přípravy materiálů a podkladů pro partnery, otázka vyplácení provizí a také otázka samotné komunikace s partnery. Nebude chybět ani část věnující se obchodním podmínkám a analýze provizního programu.

Pouze teorie nestačí!

Jako BONUS pro účastníky online kurzu, je připravena i licence úspěšného AffilBoxu na nějakou dobu zdarma. Ta ti umožní vše celé otestovat, a vše vyzkoušet na praktickém příkladu (vlastním e-shopu), již během probíhajícího kurzu.

Mimo výše zmíněný bonus, na tebe čeká kompletní série 13 videí, která ukážou, jak nastavit každou maličkost v AffilBoxu. Dále pak také rozhovory s odborníky na SEO, affiliate manažery, či affiliate partnery, aby si posluchač mohl osobně udělat obrázek o tom, jak se na affiliate dívají jednotlivé skupiny.

Affiliate Academy stojí na zkušenostech a ověřeném systému

Celý tento on-line kurz, pochází z dílny Mária Roženského, který má jak osobní zkušenosti se správou programu a s komunikací s partnery, tak i se zkušenostmi jako samotný partner (affilák). Kurz navazuje na první verzi, která byla spuštěna již před dvěma lety, a využilo několik desítek zájemců.

Tip na příspěvek:  www.slide.com - profesionální prezentace vašich fotek

Využij této druhé příležitosti získat náskok před konkurencí!

Jelikož se tento trend affiliate partnerské spolupráce (výkonnostního marketingu) stává velice oblíbeným, očekává se mnohem větší účast na tomto kurzu. Pokud jsi to dočetl až jsem, tvoje odpověď na otázku, zda vstoupit do kurzu, je určitě ANO. Váhání není určitě na místě. Nečekej, až to udělá tvoje konkurence, a zajisti svoji účast včas.

Partnerská spolupráce funguje od samotného vzniku obchodování a nyní máte možnost naskočit na tuto vlnu, a využít nový potenciál ke svému růstu a zvýšení svých možností nejen v e-shopu, ale i v jiných internetových produktech.

Závěrem: Ještě nemáš svůj provizní program? Nevadí, jen se připravuješ o nové zákazníky a vyšší zisky, v tvém e-shopu. A pokud ho již máte. Tak moje doporučení je, starat se o spokojenost partnerů, kteří pomohou tvému růstu a novým objednávkám. Jak na to? Využij příležitosti tohoto jedinečného kurzu, získat důležité informace.

Zamlouvá se ti myšlenka affiliate programu, nebo myslíš, že někomu pomůže? Sdílej tuto důležitou informaci dál.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons