Inzerce: Neoriginální cartridge? Ano, ale od dobrého prodejce

Když vám dojde barva v tiskárně, což poznáte podle nepovedeného tisku, máte v zásadě dvě možnosti: koupit si originální, nebo neoriginální cartridge.

Ovšem to dilema je poněkud složitější. Protože se dnes tiskne hodně, v kancelářích i doma, také trh s neoriginálním spotřebním materiálem do tiskáren se postupně hodně rozvrstvil. I on zahrnuje pouhé levné náhrady, a oproti nim vyhlášené značky.

Dobrá neoriginální cartridge má vedle cenové výhody i další plus: kvalitu tisku, výtěžnost a spolehlivost srovnatelnou s originální kazetou. Díky těmto parametrům se stává jednoznačně nejlepším řešením dlouhodobě efektivního provozu tiskárny.

Tiskněte už jen levně, a přitom značkově

Pro potenciální zájemce o různé zboží a služby jsou v současnosti velmi cenným zdrojem informací internetové recenze či spotřebitelské soutěže.

Pokud sháníte kompatibilní barvy do tiskáren – inkousty, cartridge, tonery a ostatní náplně – určitě v doporučeních narazíte na společnost TisknuLevne.cz, která patří od roku 2010 mezi nejúspěšnější obchody v soutěži ShopRoku v kategorii Elektro – specializované. V posledních 3 letech v této kategorii třikrát zvítězila a několikrát se zařadila mezi top 5 finalistů.

Na webových stránkách firmy si můžete nechat vytvořit bezplatnou nabídku tiskárny a spotřebního materiálu – podle toho, jak a co chcete převážně tisknout, na jaký formát, kolik stránek za měsíc a podobně. Je ověřeno, že díky tomuto individuálnímu doporučení lze v rámci provozních nákladů na tisk ušetřit i tisíce korun!

A pokud už tiskárnu máte, zadejte do políčka v úvodu stránky její značku, model a případně i číslo náplně. Následně snadno porovnáte nabízený originální a kompatibilní spotřební materiál, nebo využijte poradenství zdarma na čísle 800 800 480.

Tip na příspěvek:  Online chat - zvyšte své prodejní konverze

Tisknulevne.cz v číslech

  • Databáze firmy má dnes více než 140 tisíc zákazníků.
  • Přes 85 % se jich pravidelně vrací.
  • Současný roční obrat firmy přesahuje 70 milionů Kč.
  • Zájemci obdrží zboží průměrně za 1,8 dne od objednání.
  • Firma stále rozšiřuje počet odběrních míst – nyní jich má po celé republice okolo 120.
  • S nákupem v e-shopu Tisknulevne.cz spokojeno 99 % zákazníků (zdroj: Heureka).

 

Sdílejte článek přátelům:
Tagged
Show Buttons
Hide Buttons