Více než jen úložiště fotografií – Zonerama

Hledáte místo pro uložení fotografií online a zdarma? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Zonerama.

Před nedávnem aktualizovaná online galerie pro Vaše fotografie zdarma nabízí vše podstatné co od online galerie očekávat.

Mezí podstatné patří snadné a přehledné ovládání včetně sdílení s neomezeným prostorem zdarma. Co stojí také za zmínku je i to že když je to bezplatné, nejsou vám vnucovány žádné reklamy.

zonerama

Náhled domovské stránky Zonerama.cz

Vaše fotografie můžete ukládat v maximálním rozlišení 2560×1600 px což dostatečně postačuje pro spolehlivé zobrazení i na velkém monitoru či tabletu. Navíc svoji online fotogalerii můžete obohatit o videa do délky tří minut a to v HD kvalitě.

Sdílení fotografií jedním klikem

Pokud jste příznivci sociálních sítí, není nic jednoduššího než nahrát všechny fotky na jedno místo, a odtud je jedním kliknutím sdílet do nejrozšířenějších sítí jako je Twitter, Facebook či Google+. Sdílet můžete fotografii nebo hned celou galerii najednou. Pokud přece jen chcete některé fotografie uchovat pouze jako soukromé není nic jednoduššího než že můžete Vámi vybraná alba skrýt nebo zaheslovat.

Zonerama není jen úložiště dat!

Zonerama není pouhou databází a uložištěm fotografií, ale poslouží hned jako profesionální nástroj pro prezentaci a jakési portfolio na webové adrese (subdoméně). Na výběr máte z mnoha nastavení vzhledu atd. Navíc si Vaše fotografie uchovávají EXIF i GPS souřadnice což mnoho fotografů určitě ocení.

Není zapomenuto ani na zneužití fotografií. V nastavení můžete zvolit práva, zakázat stahování či fotky opatřit vodoznakem.

Zonerama jako mobilní aplikace

Autoři projektu také nezapomněli ani na nadšence mobilních přístrojů se systémem android. Pro tyto nadšence je k dispozici aplikace, která přináší spoustu dalších výhod, mezi které samozřejmě patří okamžité odeslání fotografie z mobilního telefonu do Vašeho úložiště atd.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoner.android.zonerama

Upozornění: Tato aplikace již není dále vyvíjena a její možnosti a mnoho dalších funkcí jsou integrovány do nástroje Zoner Photo Studia pro Android, který obsahuje vše pro práci s fotografiemi včetně sdílení atd.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoner.android.photostudio

Related Posts

 • 86
  Online aplikace na na tvorbu fotokoláží, úpravu fotek a podobných vychytávek FotoJet Dnes přináším užitečný tip na aplikaci nejen na tvorbu fotokoláží. Jedná se o online aplikaci zdarma pod názvem FotoJet. Hned na začátku bych zmínil přednosti a výhody, které můžete s touto aplikací získat. Naprosto jednoduché a intuitivní ovládání, ale…
  Tags: a, i, aplikace, facebook, s, v, online, foto, google, plus
 • 85
  Pi.pe res. Pixelpipe je ideální nástroj na přenos svých fotografií a videí přes sociální webové služby jen pomocí pár kliknutí. Službu oceníte především na zálohování, migraci či sdílení na novou sociální síť. Přihlášení do Pi.pe aplikace je možné několika způsoby a to buď pomocí účtu na Google, Facebooku, Yahoo nebo…
  Tags: a, google, či, zdarma, facebook, grafika, mobil, nahrávání, online, nástroje
 • 83
  Online nástroj na vlastní bookmarking (záložkování) , který si zaslouží nejen pozornost je služba s názvem Pub­li­cate. Náhled webové stránky Publicate.it na vlastní bookmarking Pub­li­cate je jednou z mnoha online aplikací, která nabízí vlastní bookmarking. Něčím mě však oslovila a chci se zde o to podělit. Jak na vlastní bookmarking? Přidávání zdrojů…
  Tags: online, můžete, a, atd, také, v, i, sdílet, že, což
 • 83
  Mezi velice populární metodu odkazování na webovou stránku či produkt v e-shopu se stává využívání tzv. QR kód. Použití není omezeno jenom na zmiňované položky, ale dá se využívat i jako označování výrobků či jen jako vizitka společnosti. Pro tvorbu QR kódu je k dispozici poměrně dost nástrojů, ale chci zde zmínit…
  Tags: v, a, atd, i, facebook, google, plus, grafika, internet, mobil
 • 82
  Představujeme FunPhotoBox . Jedná se o online aplikaci na snadnou tvorbu zábavných efektů pro vaše fotografie. FunPhotoBox má mnoho možností pro práci s efekty. S tímto nástrojem nejen že upravíte fotky, ale může se stát i veselou zábavou.  náhled možností na vytvoření zábavné fotografie FunPhotoBox umí vytvořit koláže, karty, animace, efekty atd.…
  Tags: a, fotografie, vaše, s, že, v, zdarma, facebook, foto, grafika
, , , , , , , ,
One comment on “Více než jen úložiště fotografií – Zonerama
 1. Recenze na ZONERAMA je výstižná a přesná. Zasíláme prezentaci RNDr. Jana Maňáka s výsledky jeho práce na chráněném pracovním místě fotograf.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *