Více než jen úložiště fotografií – Zonerama

Hledáte místo pro uložení fotografií online a zdarma? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Zonerama.

Před nedávnem aktualizovaná online galerie pro Vaše fotografie zdarma nabízí vše podstatné co od online galerie očekávat.

Mezí podstatné patří snadné a přehledné ovládání včetně sdílení s neomezeným prostorem zdarma. Co stojí také za zmínku je i to že když je to bezplatné, nejsou vám vnucovány žádné reklamy.

zonerama

Náhled domovské stránky Zonerama.cz

Vaše fotografie můžete ukládat v maximálním rozlišení 2560×1600 px což dostatečně postačuje pro spolehlivé zobrazení i na velkém monitoru či tabletu. Navíc svoji online fotogalerii můžete obohatit o videa do délky tří minut a to v HD kvalitě.

Sdílení fotografií jedním klikem

Pokud jste příznivci sociálních sítí, není nic jednoduššího než nahrát všechny fotky na jedno místo, a odtud je jedním kliknutím sdílet do nejrozšířenějších sítí jako je Twitter, Facebook či Google+. Sdílet můžete fotografii nebo hned celou galerii najednou. Pokud přece jen chcete některé fotografie uchovat pouze jako soukromé není nic jednoduššího než že můžete Vámi vybraná alba skrýt nebo zaheslovat.

Zonerama není jen úložiště dat!

Zonerama není pouhou databází a uložištěm fotografií, ale poslouží hned jako profesionální nástroj pro prezentaci a jakési portfolio na webové adrese (subdoméně). Na výběr máte z mnoha nastavení vzhledu atd. Navíc si Vaše fotografie uchovávají EXIF i GPS souřadnice což mnoho fotografů určitě ocení.

Není zapomenuto ani na zneužití fotografií. V nastavení můžete zvolit práva, zakázat stahování či fotky opatřit vodoznakem.

Tip na příspěvek:  Jízdní řády vlaků a autobusů - IDOS

Zonerama jako mobilní aplikace

Autoři projektu také nezapomněli ani na nadšence mobilních přístrojů se systémem android. Pro tyto nadšence je k dispozici aplikace, která přináší spoustu dalších výhod, mezi které samozřejmě patří okamžité odeslání fotografie z mobilního telefonu do Vašeho úložiště atd.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoner.android.zonerama

Upozornění: Tato aplikace již není dále vyvíjena a její možnosti a mnoho dalších funkcí jsou integrovány do nástroje Zoner Photo Studia pro Android, který obsahuje vše pro práci s fotografiemi včetně sdílení atd.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoner.android.photostudio

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons