Udělejte si pořádek ve videích pomocí projektu OrganizeTube

Internetový projekt OrganizeTube začal vznikat před dvěma lety jako organizér videí z YouTube pro soukromou potřebu. Prošel postupným vývojem až k oficiálnímu spuštění 14. prosince 2012.

OrganizeTube

Náhled projektu na organizování videí OrganizeTube.

Pavel Morávek, vedoucí vývojář a původce myšlenky projektu, řekl: „vždy, když mi došla trpělivost s nedostačujícími možnostmi organizace videí na YouTube, začal jsem hledat nějakou externí, klidně i placenou, službu, která by tento problém řešila.“ Skutečnost však byla taková, že nikdy takovou službu nenašel. Spoluzakladatel Vladimír Sedlařík si velmi rychle všiml globálního potenciálu projektu. Uvědomil si totiž, že je přes 800 milionů unikátních uživatelů YouTube, kteří měsíčně službu používají a kladl si otázku, jak může být velké procento uživatelů YouTube, kteří řeší stejný problém.

Bylo jasné, že k tomu, aby se stal OrganizeTube globální záležitostí, bude potřeba investice. Velký potenciál v OrganizeTube viděla také společnost Y Soft a.s. a investici nově vznikajícímu projektu poskytla.

OrganizeTube je určen opravdu pro každého!

OrganizeTube je určen opravdu pro každého. Od rodičů, kteří, kteří svým dětem budou vytvářet složky s pohádkami, přes studenty, kteří se baví oblíbenou muzikou nebo legračními videi, až po uživatele důchodového věku, kteří si chtějí uchovat například videorecepty na zajímavá jídla.

OrganizeTube umožňuje snadnou cestou organizovat a přehrávat videa, vytvářet složky, playlisty a sledovat obsah jiných uživatelů.  Vše je velmi jednoduché, rychlé, intuitivní a proveditelné prakticky jedním klikem.

Začít používání službu je velmi snadné, stačí navštívit stránku www.organizetube.com, kde je možné se buď připojit přes sociální sítě (Facebook, Twitter nebo Google), nebo využít klasické registrace pomocí e-mailu a hesla. Aplikace je zdarma, ale je možné i zakoupit Premium účtu za symbolických 49Kč měsíčně, který odstraňuje některá omezení a přináší pokročilou funkcionalitu (opatření složek značkami umožňující filtrování, uchování playlistu a historie mezi jednotlivými přihlášeními a další).

OrganizeTube v současnosti umožňuje organizovat a přehrávat videa z YouTube a DailyMotion, avšak v budoucnu se podpora rozroste o další servery.

OrganizeTube

(popisek obrázku: OrganizeTube umožňuje také přetahování videí z jiných stránek )

Pokud vlastníte iPad, jistě vás potěší blížící se příchod iOS verze aplikace. K dostání bude během března 2013.

Stále nejste přesvědčeni?

Podívejte se co odpovídali současní uživatelé o OrganizeTube na otázku co se jim na službě nejvíce líbí:

 • Jednoduchost ovládání a přesunu videí, přehlednost a celkový nápad zpříjemnit využívání YouTube pravidelným uživatelům.
 • Výborný nápad, šikovné mladé české hlavičky, použitie aj v češtine! Držím palce!
 • Aplikace která nemá chybu, prakticky nekonečný zdroj klipů, hudby, videa… stačí jen naskládat a poslouchat!
 • Můžu si organizovat svojí oblíbenou hudbu z YouTube a nestarat se o zbytečné překlikávání.
 • Možnost snadného organizování videí, možnost brouzdat mezi videi zároveň s dalším přehráváním.

OrganizeTube také nedávno postoupil do nejužšího výběru v rámci soutěže StarCube pořádané Jihomoravským inovačním centrem a bude bojovat s dalšími projekty o první místo.

Related Posts

 • 86
  Jednoduchá online aplikace zdarma na vytvoření náčrtku dopravní nehody. Aplikace je velice jednoduše zpracována ve stylu chytni a pusť. Takže její ovládání zvládne i uživatel s minimální znalostí práce na počítači. Na stránkách http://zeichnen.unfallskizze.de ihned po spuštění máte na výběr z více jak deseti jazyků. Po spuštění aplikace jednoduše vyberete tvar vozovky…
  Tags: a, z, v, zdarma, online, se, internet, nástroje, internetu, rady
 • 84
  Účelem webové aplikace myStudentBook.com je pomoci studentům se správou všech školních záležitostí. Slouží jako novodobý digitální úkolníček, ale od ostatních současných GTD aplikací se odlišuje tím, že je uzpůsobena přímo pro zadávání úkolů a zkoušek, které mohou být přiřazeny k předmětům. StudentBook umožňuje dokonce vkládání známek a výpočet váženého aritmetického…
  Tags: a, v, se, z, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 84
  Online aplikace s názvem Mediaconverter.org si určitě zaslouží zařadit do vašich oblíbených položek nebo minimálně by jste o této online službě měli vědět. Častokrát jsem potřeboval konvertovat multimediální soubor a najednou jsem zjistil že zrovna nemám nainstalovaný potřebný program pro převod videa nebo audio souborů. Tato online aplikace zdarma Vám umožní…
  Tags: a, online, zdarma, internetu, se, film, nástroje, tip, web, videa
 • 81
  Jak již naznačuje název článku, mám užitečný tip na web res. online webovou aplikaci na tvorbu grafiky. S touto zatím ne tak moc známou, a populární aplikací pod názvem Canva, není problém vytvořit infografiku, vizitku, pozvánku, upoutávku na web nebo dokonce plakát. Za výsledek se rozhodně nebudete muset v žádném případě stydět.…
  Tags: a, v, online, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
 • 81
  Nový online projekt SuperFaktura přináší na český trh čerstvý vítr v oblasti online služeb pro živnostníky a podnikatele. Zejména začínající podnikatelé dokáží ocenit jednoduché a intuitivní ovládání. Co je SuperFaktura? SuperFaktura je jednoduchý ekonomický systém s využitím v online prostředí. Je určen zejména pro malé firmy, které chtějí mít vždy…
  Tags: a, online, se, v, z, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady
, , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *