Zvyšte obraty vašeho internetového obchodu

PostAffilateProUnikátní systém pro Váš elektronický obchod který přinese jak více návštěvníků stránek ale hlavně zvětší zisk a větší prodej na e shopu. Postup je velice jednoduchý a účiný. Stačí do vašeho obchodu implementovat systém PostAffilatePro (partnerský program) a během několika málo minut můžete zvýšit ihned zisk jako už to udělalo spoustu dalších firem které dnes již tuto možnost nabízí.

Co je affiliate program a affiliate marketing – tajná zbraň na zvýšení návštěvnosti a zisků. Affiliate marketing funguje na principu partnerství mezi stránkami prodejce výrobků nebo služeb (tzv. provozovatel affiliate programu) a stránkami, které tyto produkty doporučují a odkazují na ně (tzv. affiliate partner).

Affiliate partneři dostávají za úspěšná doporučení zaplacenu provizi z prodeje. Nejobvyklejší model je, že jestliže návštěvník na stránkách provozovatele provede nákup, affiliate partner dostává zaplaceno procento z obratu (většinou mezi 1 až 12 procenty). Pok Vás to trochu zaujalo tak více informací o zvýšení zisku z Vašeho online obchodu naleznete zde www

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Internetové bankovnictví – moje banka online
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons