Freelo nový pomocník pro přehled nad projekty

Na internetu se objevil nový pomocník na úspěšné řízení projektů. Nástroj Freelo vám umožní snadnou a jednoduchou formou získat přehled na projektem včetně nejdůležitějších nástrojů v této problematice.

Za projektem stojí Ing. Karel Borkovec, Ing. Jan Kulda a Ing. Karel Dytrych. Určitě stojí i za zmínku že u zrození Freela stál František Szabó, který se v současné době věnuje jinému také úspěšnému projektu PestrýJídelníček.cz.
freelo

Dobrý sluha Freelancerů a nezávislých profesionálů

Hlavní směr aplikace určuje právě co největší přínos pro volnonožce a jejich potřeby při řízení jejich projektů.

Mezi nejdůležitější nástroje patří chytré notifikace emailem, textové dokumenty, přehledná upozornění přímo v aplikaci, fulltextové vyhledávání a samozřejmě kontrola důležitých termínů. Podporováno je také vkládání souborů, správa časů a nákladů na projekt. Freelo také disponuje nástroji na spolupráci s kolegy.

Cenová politika Freela

Na výběr máte ze dvou možností. Ta první je zdarma a nabízí navždy správu dvou projektů, dvou přizvaných kolegů, 222MB prostoru a všechny funkce bez omezení.

V druhém případě se jedná o placenou verzi PREMIUM (399Kč/měsíčně). S tím že si připlatíte, získáte neomezeně projektů, uživatelů a 5GB prostoru. K této verzi nechybí také podpora a všechny funkce bez omezení.

Pro náročnější uživatele určitě najdete možnost k dohodě na individuální nastavení.

Zaujala vás tato aplikace? Doporučte jí dále, ať usnadní práci více lidem. Mimo jiné nezapomeňte že Freelo je responzivní, takže ho můžete používat jak na tabletu či telefonu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Na jakou částku jsou ohodnoceny Vaše webové stránky
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons