Získej 20 dolarů a ještě se nauč obchodovat online!

Naučte se obchodovat online? Jednou z možností jak se naučit obchodování online a jak poznat obchodování s měnami, komoditami či indexy na největší světové sociální obchodní síti máte díky tomuto programu zcela zdarma a navíc se slušným vstupním BONUSEM bez žádné nutné prvotní investice.

etoro

Mnoho z nás o tom už četlo nebo slyšelo a nechalo se odradit již samotnou představou, že uspět v této problematice není jednoduché a že toto není prostě pro nás. Není to pravda. Udělejte si vlastní názor a vyzkoušejte eToro ještě dnes. Uvidíte jak to je v reálném světě finančních trhů, nebo se dokonce právě vy zařadíte mezi ty úspěšné.

Nejedná se sice o českou společnost, ale pro první zkušenost s finančními trhy je jednou z vhodných variant jak se s obchodováním online seznámit. Tato obchodní platforma je jednoduchá a přehledná zejména pro začátečníky, ale zároveň splňuje požadavky pokročilých uživatelů jako je práce s grafy apod. S touto aplikací si poradíte i bez znalostí anglického jazyka.

Obchodujte sociálně!

Mezi hlavní výhodu této obchodní platformy je možnost kopírování reálných obchodů tzv. CopyTrader. Můžete od těch nejúspěšnějších obchodníků pouze kopírovat jejich transakce na své finance. Stačí si pouze vybrat toho správného obchodníka.

Díky této výhodě můžete postavit svůj byznys (portfolio) na obchodování ostatních a hlavně zkušených v tomto oboru. Celé to funguje zcela automaticky. Každá obchodní transakce realizovaná obchodníkem, kterého kopírujete je provedena automaticky i na vašem obchodním účtu. S výběrem toho vhodného obchodníka vám pomůže propracovaná statistika realizovaných obchodů a jeho výdělku za různá časová období.

Tip na příspěvek:  Zobrazte na svém webu volné pracovní příležitosti a získejte provizi !

topetoro

Založení obchodního účtu je zdarma. Taktéž registrace je velice jednoduchá a to pomocí emailové adresy nebo jednoduchým přihlášením pomocí facebooku. Navíc můžete využit demo účet, na kterém vám bude nějaká slušná částka připsána pro odzkoušení celé online aplikace resp. webové platformy pro obchodování. Po registraci a přihlášení pak už jen můžete přepínat mezi demo režimem a reálnými penězi. Nejprve věnujte pozornost demo účtu, kde se naučíte správně obchodovat a zavírat transakce při dosažení zisku a to už na prodeji či nákupu.

Získej 20 dolarů a ještě se nauč obchodovat online!

Jedná se o moderní platformu, která nabízí i mnoho dalších výhod a bonusů pro online obchodování. Můžete začít obchodovat online ihned s reálnými penězi bez nutnosti první investice díky vstupnímu bonusu 20$.

Díky eToro se naučíte v reálném čase nejen obchodovat s měnami či komoditami, ale také poznáte, jak to chodí na finančních trzích. Využívat můžete jak webového online rozhraní, tak i aplikace pro mobilní zařízení (tablety, telefony). Součástí úspěšné registrace je i mnoho výukových materiálů a doporučení pro úspěšné obchodování na finančních trzích nejen v této obchodní platformě.

plus500Jako alternativu můžete využít i systém v češtině, který je také velice jednoduše a přehledně zpracován a to Plus500. Upozorňuji, že tento systém neumožňuje kopírování obchodů tak jako u platformy eToro. Online platforem pro obchodování je mnoho a to i těch domácích. Pro prvotní zkušenost s obchodováním, však doporučuji výše zmiňované a až se z vás stane profík tak určitě využijete, nebo minimálně otestujete i jiné obchodní platformy.

Tip na příspěvek:  Pipe přichází a novou možností na Facebooku

Upozorňuji, že obchodování se dá přirovnat k hazardním hrám, kde se dá jak rychle získat, tak ale také rychle o to přijít. Z tohoto důvodu, je vhodné nejprve věnovat pozornost demo režimu, kde poznáte jak to vlastně funguje. Pro někoho se eToro může stát i zábavou (koníčkem), se kterou navíc vydělá i nějaké finance a naučí se obchodování s forexem atd.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons