Kam se kouknete tam je video! WeVideo přináší možnost editovat a sdílet video online!

Hledáte možnost jak editovat video online? Nejen tuto možnost vám pomůže vyřešit aplikace WeVideo. S tímto online nástrojem můžete nahrávat a upravovat videa jak se vám zachce. Můžete využít i mobilní telefon či využít možností sdíléní.

wevideo

Náhled domovské stránky aplikace WeVideo.com

V dnešní době je velice oblíbeným trendem natáčení různých přednášek a školení ve formě videa.

Uživatelé jsou prostě pohodlní a radši sledují video, než aby přečetli nějakou tu příručku nebo odborný článek. S tím ale nic neuděláme. Jediné co můžeme je najít možnost jak toho využít a právě s tím nám může pomoci tato online aplikace pro úpravu a editaci videa a to nástroj v cloudu WeVideo.

WeVideo jako online editor videa nabízí také spoustu pokročilých funkcí včetně zvukových stop či práci s vlastní grafikou. Využití aplikace je jako většina podobných projektů v základní verzi zdarma, kdy to nese určitá omezení jako například maximální velikost místa atd. V případě, že si nepostačíte se základ-ní verzí zdarma, můžete vybrat některou placenou verzi.

Aplikace WeVideo původně vznikla jako aplikace pro děti jak pro domácí tak jako vzdělávací nástroj již v roce 2007. Od té doby prodělal spoustu změn až do dnešní podoby online editoru videa. Tento online nástroj získal v zahraničí mnoho ocenění, což nám zaručuje jeho kvalitu a zpracování.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Uloz.to - server určený pro snadné sdílení dat
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons