Dejte svým návštěvníkům vědět, že jste on-line. ICQ nebo Skype Status Indicator na vašich stránkách!

icqonlineicqDejte svým návštěvníkům vědět, že jste on-line. ICQ Status Indicator na vašich stránkách! Vložte si ho všude kde uznáte za vhodné, vedle vašeho jména v ICQ Message Boards a všude tam kde můžete umístit obrázek. Jediné, co musíte udělat, je vybrat indikátor stavu ze seznamu, zadat vaše ICQ číslo a klepnout na tlačítko Vytvořit My ICQ Status Indicator . Vygenerovaný kód pak už je stačí vložit do stránek a vše je hotovo. To vše na stránkách http://www.icq.com/features/web/indicator.html .

Pokud vám tato varianta nestačí pak můžete také využít na stránkách http://www.icq.com/panels/  třeba ICQGo! (ICQ bez nutnosti instalace) a spostu dalších panelů pro Vaše stránky.

skypeSkype status indikátor – Máte-li své webové stránky, kde byste rádi získali kontakt s uživatelem, Skype je ten pravý komunikační kanál.
Na internetu existuje několik řešení, jak si zřídit svůj Skype status indikátor. Většinou ovšem vyžadují instalaci na daném počítači, což je z několika důvodů nepraktické (např. instalovaný program musí neustále běžet v systému, při změně počítače status nefunguje). Zde je jednoduché řešení jak vygenerování XHTML kódu, který stačí umístit do (X)HTML kódu vašich stránek.

Vygenerujte si svůj Skype status indikátor na stránkách:  http://skype-planet.com/online-status-indikator/

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Elegantní počítadlo návštěvnosti, počasí na web a další s projektem Widgeo
,
Show Buttons
Hide Buttons