Spojte se prostřednictvím affiliate sítě a získejte finanční odměnu!

Po delší době jsem se rozhlížel a procházel affiliate sítě a byl jsem docela příjemně překvapen. Rád bych zde připomenul jednu, o které jsem v minulosti již jednou psal. Od doby kdy jsem se tomu věnoval je znát velký pokrok což si zaslouží krátké připomenutí.

Jedná se o portál eSpolupráce, kterou provozuje společnost Elephant Orchestra, s.r.o.

Portál vnímám spíše jako službu a to jak pro affiliate partnery tak jako dobrým pomocníkem pro všechny internetové projekty a inzerenty, kteří toto cestou chtějí zvýšit svůj prodej. Affiliate síť eSpolupráce prošla od roku 2009, kdy byla spuštěna vývojem a to ke spokojenosti jak partnerů, tak i inzerentů.

Příležitost pro affiliate inzerenty

Propojení pomocí affilate sítě získáte hned mnoho výhod. Jako jedna z těch důležitých je že za propagaci zaplatíte až v okamžiku prodaného produktu či služby. Samozřejmostí je i zvýšení návštěvnosti a rozšíření podvědomí o vaší značce (produktu). Další důležitou výhodou zapojení se do ověřené affiliate sítě je že získáte a oslovíte mnoho nových partnerů. Zároveň máte přístup ke statistikám a jednoduché správě vašeho projektu.


Příležitost pro affiliate partnery

Pokud jste někdy přemýšleli že chcete vydělávat na internetu prostřednictvím svého webu nebo něco podobného, rozhodně mrkněte na tento projekt. Vydělávat můžete už po krátké registraci a výběru vhodné reklamní kampaně. Na výběr máte mnoho různých produktů od mobilních aplikací až po půjčkové weby. Vše je jednoduše uspořádáno a vysvětleno včetně podpory a doporučení. Po implementaci na svůj web už můžete jen sledovat statistiky prokliků a výdělku, případně kampaň optimalizovat. Nutné je taky připomenout že tato příležitost neplatí jen pro majitelé webů, ale i ostatní. Spolupracovat můžete, i pokud vám jsou blízké sociální sítě či jiné online metody. U každé kampaně máte vypsáno, jaké jsou možnosti propagace a co je dovoleno. Samozřejmostí jsou i reklamní prvky, ze kterých si můžete vybrat. Mezi nejčastější patří bannery, emailové šablony, formuláře atd.

Tip na příspěvek:  Jak na úspěšný online byznys?

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons