Využívejte výhod webových stránek pro profesionály

Inzerce: Potřebujete ke svému podnikání efektivní sebeprezentaci na internetu? Klíčem nejen k ní jsou atraktivní, přehledné a srozumitelné webové stránky. Ať už potřebujete vytvořit zcela nový web nebo už vám funkcionalita vašeho starého nestačí a jste z Plzně či jejího okolí, nyní už budete vědět, kam se obrátit.

Firemní webové stránky pro úspěšnější podnikání

Jaroslav Voldřich se právě tímto tématem zabývá. Jeho nejsilnější parketou je tvorba firemních webových stránek. Není totiž web jako web. Internetové stránky pro profesionály se například od zájmových webů liší, a to množstvím a kvalitou nabízených funkcí, které vaše podnikání posunou dopředu, blíže k vašim vytyčený cílům.

Mezi nejpraktičtější funkce patří možnost zřídit si e-mailovou schránku, přidruženou k webu, o velikosti až 20 GB, hromadné rozesílání novinek a zpráv z webu nejen pomocí e-mailů, ale i skrze SMS, či propojení s různými zájmovými portály. Samostatnou kapitolu poté tvoří e-shopy s přehledným rozhraním, nabídkou až třiceti platebních metod a dalšími užitečnými funkcemi.

Promítněte si do webových stránek na míru veškeré vaše zvláštní požadavky

Jaroslav Voldřich vám při každé zakázce nabídne plně individuální přístup. Díky tomu si ujasníte, co vlastně chcete a potřebujete, a necháte si napsat webové stránky na klíč. Zahrnuty v nich budou veškeré vaše speciální požadavky. Vaše nové webové stránky budou mít jednoduchý, moderní a přehledný design a snadnou administraci s intuitivním redakčním systémem od agentury Antee. V případě potřeby se vám zdarma dostane technické podpory.

Tvorba webových stránek v Plzni, jíž se Jaroslav Voldřich zabývá, v sobě kromě již zmiňovaných firemních webů zahrnuje i weby pro města, obce nebo různé instituce a organizace. Takové internetové stránky jsou specifické a musí obsahovat speciální (i zákonem určené) náležitosti. Kompletní nabídku širokých služeb naleznete přímo na webu
www.jaroslavvoldrich.cz .

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Sopka na Islandu Eyjafjallajökull - Sopečná erupce 2010
Show Buttons
Hide Buttons