SEO nástroj na analýzu zpětných odkazů

Jeden z nejpoužívanějších a mnohdy nenahraditelný nástroj zdarma pro Vaš seo. Pokud se trochu zabýváte seo optimalizací či se chcete o Vašem webu dozvědět kdo na vaši stránku odkazuje a jakou tyto odkazy mají váhu? Není nic jednoduššího než použít tento nástroj s názvem Open Site Explorer. Jedná se o online seo nástroj v základní verzi zdarma. Jak je uvedeno již v samotné hlavičce webu Kontrola popularity odkazů plus nástroj pro analýzu zpětných odkazů.

Použitelnost webu je velice jednoduchá. Vepíšete URL odkaz webu a necháte aplikaci chvilku pracovat. Během okamžiku vidíte stránky které odkazují na tuto doménu. Tento seo nástroj je velice populární protože zobrazí více informací jak některé komerční či profesionální seo nástroje.

Mimo jiné máte k dispozici některé parametry jako je třeba předpověď webové stránky neboli pořadí či potenciál ve vyhledávačích na základě algoritmu kombinace všech odkazů a měřících metrik. Stránka je bodována v rozpětí 0 až 100 bodů. Dále pak počet unikátních domén , které obsahují propojení na zadaný web a mnoho dalších užitečných nástrojů a informací.

Co mě zaujalo nejvíce? Často jsem potřeboval, nebo mě zajímali informace o konkurenci atd. Mnoho lidí také často využívá nezaveslovaných statistik třeba na toplistu atd. S tímto seo nástrojem na webové adrese www.opensiteexplorer.org toto můžete jednoduše vidět a navíc co se mě moc zamlouvá je že v jednom vyhodnocení porovnáte dvě domény zároveň.

Jediné omezení ve verzi zdarma je zobrazení max. 1000 odkazů.

Pokud znáte nějaký podobný nástroj který je zdarma budu rád když se s ním zde podělíte. Jeden podobný existuje s názvem Majestic seo na stejnojmenné webové adrese www.majesticseo.com. Pokud nejste zastánci online aplikací určitě naleznete i některé softwarové řešení této problematiky.

Tip na příspěvek:  Jak na úspěšný online byznys?

Porovnejte se konkurencí a vykročte správným směrem pomocí oline seo analýzy zpětných odkazů Open Site Explorer.

Sdílejte článek přátelům:
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons