Jak odstranit revize příspěvků ve wordpressu.

Při zkoumání velikosti moji databáze jsem se zastavil u jedné položky která měla něco kolem 60 mega. Ouha tak je někde chyba mě hned napadlo. Při hlubším zkoumání jsem zjistil že databáze obsahuje mnoho uložených revizí příspěvků. Pak jsem si tedy musel položit otázku zda je vůbec k něčemu potřebuji. No jo , ale jak to udělat?

Prohledal jsem internet a vyzkoušel mnoho pluginů na odstranění revizí příspěvků a nějak mě to pořád nešlo a databáze se nezmenšovala. Odzkoušel jsem i vyhlášený odstraňovač revizí s názvem plugin Delete-Revision ale také nic , i přes to že měl mou verzi podporovat.

V jednu chvíli jsem to už začal odstraňovat ručně z databáze , ale nebylo to řešením.

Nyní jsem, našel konečně Plugin který to udělá jednoduše za mě a odstraní revize příspěvků. Plugin na odstranění revisí se jmenuje Delete revision! A naleznete ho na adrese http://www.zauberpage.de/wordpress-plugin-revision-delete-english.html.

Moje databáze je rázem zhruba ze 60 na dvou megách. To je có. Mohu jen doporučit vždyť pokud na webu pracujete sami tak revize určitě nepotřebujete. Můžete si navíc definovat kolik dní staré revize chcete zachovat.

Pokud chcete natrvalo vypnou revise příspěvků tak do souboru wp-config.php přidejto tento kód:

define('WP_POST_REVISIONS', false );  nebo  define('WP_POST_REVISIONS', 3); – Uloží vždy jen max. 3 revize příspěvků.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Katastrální mapy online – přístup na katastrální mapy zdarma
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons