Rezervace snadno a rychle s rezervační službou Reservanto

Dělej, to co umíš nejlépe, a starosti nech na Reservantu! Pomocní této užitečné služby budeš mít své rezervace jednoduše pod kontrolou a je jedno zda jsi fotograf, masér či provozovatel pneuservisu.

Systém Reservanto je online rezervační systém s funkcí rezervace klientů (zákazníků) přímo na vašem webu a navíc s možností ve verzi zdarma. Systém je zpracován tak, že se v něm rychle a snadno zorientujete. Toto si kladou i autoři projektu jako jednu ze svých priorit a to „přehlednost a jednoduchost“.

reservanto

Náhled domovské stránky RESERVANTO

Co můžete od systému očekávat?

Reservanto obsahuje všechny potřebné funkce pro správu rezervací. Mezi ty nejdůležitější bych asi zmínil jednoduché ovládání, SMS upomínky, platby zákazníků online a v poslední době důležitou věc optimalizaci pro mobilní zařízení.

Také určitě nutno připomenout že uplatnění rezervací najde kdokoliv a umožní tak zákazníkům další pohodlnou službu. Je to další z metod jak být lepší než konkurence.

reservanto-zamereni

Náhled možností zaměření, které potvrzují možnost využití

Jak RESERVANTO funguje?

Po jednoduché a rychlé registraci zdarma, se dostanete do nastavení svého účtu, kde pomocí předpřipraveného průvodce nastavením připravíte systém k použití na svém webu. Následně vložíte na vaší webovou stránku tlačítko pro registraci vašich zákazníků. To celé se dá zmáknout za čtvrt hodinky, bez odborných znalostí.

Celá rezervace pak probíhá v rámci vašich webových stránek, a vám přijde upozornění na novou rezervaci. Náhled na funkční formulář – Rezervačního systému (na cílové stránce klikněte na tlačítko rezervovat).

Co mě bude rezervační systém stát?

Cenová politika je rozdělena do několika variant. První z nich, je zdarma. A další dvě jsou placené. Můžete využít i 21 denní testování placené verze, bez závazků a poplatků zdarma. Verze se od sebe liší možnostmi jako je např. vylepšená správa zákazníků, nastavení vlastních barev, emailové reporty, Import Export, skrytí loga systému atd.

Tip na příspěvek:  Převod video souborů online s aplikací Mediaconverter

Chceš pro své podnikání využít rezervační systém? Chci rezervační systém zdarma. Jdi do toho hned.

 

Tento projekt nabízí možnost i pro Affiliate partnery

Služba RESERVANTO nabízí možnost i pro affiliate partnery. Za podpory a využití také nedávno nově vzniklého projetu Viruální affiliate manažer (VAM), pod záštitou zkušeného odborníka Mária Roženského, o kterém už zmínka na WebiTechu proběhla v článku, kde byl tento projekt Vitruálního Affiliate manažera VAM představen.

Myslíš, že by tento článek-služba, pomohl tvým přátelům nebo obchodníkům?

Sdílej ho svým kontaktům, a udělej tak rezervace pro sebe i ostatní jednoduššími a snadno dostupnými.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons