Jednoduchá videokonference zdarma online!

appear.in - videokonferencePotřebujete rychle vytvořit videokonferenci zdarma?

Narazil jsem na internetu na odkaz na užitečný web, který zde stojí za zmínku.

Vytvoření videokonference na pár kliknutí online a zdarma? Ano jde to!

Je mnoho metod jak videokonferenci vytvořit, ale tento nástroj je opravdu jednoduchý a určitě najde spokojené a nadšené uživatele.

Jedná se o online nástroj „appear.in“. Služba začala vznikat pouze jako interní projekt. Jelikož se rychle stala velice oblíbenou a užitečnou zrodil se z toho nový startup s vlastním týmem vývojářů.

Tato užitečná pomůcka na internetu Vám pomůže vytvořit videokonferenci až do 8 účastníků zdarma, bez nutnosti složitých nastavování či stahování specializovaných programů do počítače a navíc zdarma a bez reklam.

Není nutná žádná registrace či napojení na sociální sítě. Pouze na vstupní webové stránce appear.in zadáte název videokonference (místnosti), které bude použita i pro vygenerování URL adresy konference.

Aplikace appear.in je vytvořena pro maximální uživatelskou jednoduchost a k rychlému vytvoření videokonference. Pro použití online nástroje appear.in jsou podporovány prohlížeče Chrom, Firefox a Opera.

Mezi hlavní výhodu aplikace je, že data z videokonference nejsou nijak stahována na serveru, ale jsou posílána pouze mezi komunikujícími uživateli a navíc je celá komunikace zašifrovaná přes SSL.

Jak vytvořit videokonferenci?

  • Zadejte název místnosti.
  • Pošlete odkaz URL na místnost.

To je vše!

appear.in je neustále v aktivním vývoji a nabízí také API. Více se dozvíte přímo na webu aplikace, kde naleznete i odkaz na vývojářské stránky.  Cenová politika projektu je zatím postavena tak že projekt je zatím ve stadiu vývoje a tudíž je nabízen zcela zdarma.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nejnavštěvovanější webové stránky
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons