Úprava fotografií se může stát zábavou

Úprava fotek online zábavnou a jednoduchou formou pomocí aplikace s názvem Picnik. Tato aplikace jak jinak než zdarma jediné co musíte udělat je provést registraci a můžete začít s online editací fotek.

Práce s touto aplikací picnik je velice jednoduchá a výsledkem jsou nejen zábavné fotografie. Picnik je vybaven základními editačními prvky jako je například oříznutí či změna velikosti atd. Dále disponuje velkou databází různých efektů a výkonných nástrojů pro použití online bez nutnosti jakékoliv instalace či něčeho podobného.

Úprava fotografií

Aplikace se v posledních měsících stává čím dál tím více populární a to díky sociálním sítí jak je facebook atd. kde si uživatelé upravují profilové fotky či vložené fotografie .

Aplikace je propojen s mnoha partnery mezi které patří třeba Flickr nebo Picasa. Navíc v loňském roce oznámila spolupráci s Gogolem se kterým se chystají připravit nejjednodušší a nejvíce zábavnou online aplikaci na úpravu fotografií.

Pokud se o tomto online foto editoru chcete dozvědět více informací či jej zrovna vyzkoušet, tak neváhejte a navštivte webovou stránku projektu na www.picnik.com

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Widget neboli udělátka v jedné z nejrozsáhlejších databází, která by neměla zůstat bez povšimnutí!
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons