Online výkonný grafický editor Pixlr zdarma

editor PixlrEditujte své fotografie online s aplikací editor Pixlr bez použití drahého software. Stačí pouze připojení k internetu a připojit se na adresu www.pixlr.com.

Nejprve jsem si říkal jak může online editor nahradit stávající grafické programy, ale po otevření editoru Pixlr jsem byl příjemně překvapen, a proto se vám o něm chci zde zmínit. Nikdy totiž nevíte odkud budete potřebovat upravit vaše grafické soubory, a právě pro tuto příležitost je tento program (webové stránky) nepostradatelnou součástí.

photo_pixlr

Při spuštění programu máte na výběr z několika světových jazyků které vás přenesou přímo do prostředí editoru.

Editor obsahuje všechny základní funkce pro grafickou tvorbu na které jste zvyklí. Po startu máte možnost otevřít nový projekt nebo otevřít z vašeho PC či přímo z uvedené URL adresy. V programu máte spoustu možností včetně vrstev různých filtrů atd. hodně to připomíná Gimp nebo Photoshop . V možnostech máte možnost přepnout program i do češtiny.

Pokud občas používáte grafické editory určitě se na tento editor online Pixlr.com podívejte a budete překvapeni co je možné online provozovat. Tento projekt oceňuji a v takovýchto projektech vidím budoucnost internetu.

 

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nová internetová služba která ušetří vaše peníze - AZlink
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons