Realizujte svůj on-line projekt na nové obchodní platformě VisionFor

Na internetu jsem narazil na jeden produkt, který není ani tak důležitý zde zmiňovat, jako spíše obchodní systém a platforma vjednom ve kterém je projekt realizován. Touto obchodní platformou je Vision For.

Jedná se o novinku spuštěnou začátkem tohoto roku, která zejména potěší začínající internetové podnikatele, affiláky a autory on-line projektů. Řešení mě zaujalo a myslím, že má dobře našlápnuto k úspěchu a růstu nejen na českém internetu.

 

Získejte hotové řešení pro realizaci vašeho projektu

Dnešní doba internetu přináší mnoho prodejních a marketingových strategií. Jednou z oblíbených je online podnikání a rozšířené infoprodukty.

Určitě se zde najdou někteří, kteří by také rádi realizovali svůj produkt, nebo jednoduše ušetřili a zjednodušili ten stávající. A právě takové řešení dokáže zmiňovaný projekt.

Vision For (dále jen VF) je díky jednoduché registraci zdarma dostupný opravdu pro každého. S VF získáte již naprogramovaný systém, do kterého jen vložíte svůj produkt (video, ebook, atd.), a o ostatní se postará systém za vás. Zní to lákavě že?

Za tuto službu si systém bere provizi v určitých procentech. Za co, a k čemu slouží? Je to jednoduché! VF za tebe vyřeší právě to nejdůležitější, a to je prodej. VF má vlastní databázi prodejců, která se dále rozšiřuje.

Mezi hlavní výhody určitě patří i věci, které řešíte při realizaci nových projektů, kdy nemusíte řešit složitě obchodní podmínky, nastavovat automatické emaily, faktury, tvořit na zakázku vlastní prodejní kanál a ztrácet peníze i čas. VF je vlastně dobrý pomocník a sluha pro zajištění prodejní cesty přímo k zákazníkům (kupujícím).

Tip na příspěvek:  Nová internetová služba která ušetří vaše peníze - AZlink

Jedinou nevýhodu osobně vidím se sídlem společnosti mimo ČR (VISION FOR INC. LTD. – LONDON).

 

VF je nová příležitost i pro obchodní partnery a spolupracovníky

Registrace spolupracovníků je zdarma a bez závazků. Vše je řízeno dle marketingové tabulky a máte přesné informace o provizích, které vám naleží. Na provizích se rozděluje 72% provizního obratu tedy ze zisku VF.

Šíření je jednoduché. U každého produktu je tlačítko na sdílení s  URL adresou (vašim kódem).

Takže kdo má rád nové příležitosti a výzvy, tak tuhle příležitost nemůže nechat bez povšimnutí.

REGISTRACE DO PROJEKTU VISION FOR ZDARMA

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons