Nahlédněte pod pokličku našeho nového ebooku!

V nedávné době jsem uveřejnil dvě publikace.

Krok za krokem jak vytvořit webovou stránku v redakčním systému WordPress.

Jak vytvořit webové stránky, které budou ziskové?

wordpressPrvní publikace pojednává a popisuje podrobný návod na instalaci WordPressu. Ebook je sestaven krok po kroku na praktickém příkladu jak vytvořit webovou stránku postavenou na redakčním systému WordPress.

Na internetu je spousty různých návodů jak WordPress nainstalovat, ale osobně jsem v každém něco postrádal.

Z tohoto důvodu jsem tuto příručku pro vás vytvořil tak, aby instalaci zvládl i úplný začátečník. Návod navíc obsahuje základní manuál jak ve WordPressu pracovat.

ebook_jak_vydelat_na_webu

 

Ve druhé publikaci „Jak vytvořit webové stránky, které budou ziskové?“  jsou mé zkušenosti s tímto tématem.

Tyto informace nejsou sice žádnou novinkou, ale jsou utříděny tak že dosáhnete vytoužených výsledků. Informace zde obsažené jsou sestaveny na základě několikaletých zkušeností v této problematice.

Určitě se mezi vámi najdou i lidé, kteří budou mít jiný názor a zkušenost s tvorbou výdělečných webových stránek. Pohled na tuto problematiku se dost různí a metod jak toho dosáhnou je také více.

Tento postup jsem se snažil sestavit tak, aby výsledkem nebyl pouze krátkodobý projekt, pomocí kterého vytěžíte maximum a půjdete jinam, ale aby vám zajistil přivýdělek případně příjem v dlouhodobém efektu. Který mám ověřený na vlastním projektu.

Také nečekejte, že po přečtení z vás hned budou milionáři a budete vydělávat desetitisíce měsíčně. Na první pohled se to zdá jednoduché, ale vydělat na internetu čistým způsobem v dnešní době není nic jednoduchého a stojí to spousty času. Nezpochybňuji zde to, že mezi lidmi tací nejsou, nebo že se to nikomu nepodaří! Je jich ale opravdu jen málo. Třeba budete mezi nimi. Můžete dostat geniální nápad a máte skoro vyhráno.

Tip na příspěvek:  Jak přenášet fotografie a videa přes sociální sítě?

Někteří lidé, které toto téma zaujme si myslí, že když budou mít vlastní webové stránky s vysokou návštěvností, tak mají výdělek na internetu zaručen. Z vlastní zkušenosti i ze zkušeností kolegů však mohu potvrdit, že tomu tak není a že vydělat nějakou tu korunu na webových stránkách nese svá úskalí a problematika je mnohem větší než se na první pohled zdá.

nahled_wordpress

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons