Nová špička mezi affiliate sítěmi u nás!

Na náš trh vstupuje nová možnost výdělku pomocí affiliate sítě. Jedná se o affiliate síť TradeTracker Czech Republic. Nečekejte a jednejte! Tato nová společnost je součástí TradeTracker International, která patří do popřední a špičku affiliate v mnoha evropských zemích.

Společnost disponuje vlastním propracovaným moderním softwarem pro vytváření vztahu mezi inzerenty a Publishery.

Software TradeTracker nabízí pro své affiliate partnery podrobný přehled o kampaních a uskutečněných konverzí. Snadno zjistíte, které kampaně jsou úspěšné více či méně a okamžitě můžete reagovat či optimalizovat k dosažení nejlepšího výkonu na své webové stránce.

Hlavní výhody pro affiliate partery:

  • Přímý přístup k inzerentům
  • Optimalizace reklamního prostoru
  • Podrobné statistiky a zprávy
  • Propracovaný software
  • Snadná použitelnost a implementace na web
  • Více možností propagace (provize z realizovaného prodeje, odměna za získání registrace, odměna za vyplnění kontaktního formuláře atd.)
  • Velký výběr reklamních prvků a formátů
  • Více oblastí zaměření (nejedná se pouze o affiliate síť zaměřenou na půjčky apod.)
  • Profitujte z návštěvnosti vašeho webu! Umístěte reklamy a hned vydělávejte!

Důležitou informací je i ta skutečnost že společnost TradeTracker Česká republika je dceřinou společností Etargetu, který má dlouholeté zkušenosti s internetovou reklamou a spoluprací s mnoha inzertními partnery.

Zapojení do této nové rozrůstající se affiliate sítě je zcela jednoduché. Stačí pouhá registrace. Získáte tak možnost výběru toho nejlepšího inzerenta a kampaně pro konkrétní web. Nějaký čas tuto síť sleduji a musím přiznat, že nabídky inzerentů a kampaní se rozšiřují a je z čeho vybírat. Snadno vyberete kampaň, tak aby oslovovala Vaší cílovou skupinu na webu a úspěšnost (výdělek) byl co největší což u některých affiliate sítí postrádám.

Tip na příspěvek:  Tabulky pro Váš web pomocí jednoduchého prográmku

Proč je affiliate marketing mezi inzerenty tak oblíbený?

Je to jednoduché. Pro inzerenty to není pouhá investice do reklamy. Jedná se o metodu, založenou na vyplácení provize což znamená garantovanou návratnost investice do affiliate marketingu. Mnoho inzerentů to již pochopilo a affiliate systém začalo využívat. Zlepšete své prodeje díky affiliate marketingu založeném na výkonnosti.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons