Dostali jste chuť podnikat? Pokud ano je tu nová služba Mye-shop ZDARMA!


Chete eshop zdarma čtěte dále ….
Jedná se o projekt jehož domovské stránky jsou Mye-shop.eu . Tento projekt umožňuje každému rychlé a bezplatné založení internetového obchodu.

Mye-shop je primárně určený pro firmy, které ještě nemají svůj internetový obchod a nechtějí investovat nemalé peníze do jeho tvorby, využít ho ale mohou i firmy, které již internetový obchod mají a chtějí zvýšit svůj prodej a své zisky.

Každá firma zapojená do tohoto projektu si může naprosto zdarma na těchto stránkách otevřít svůj obchod a nebude platit žádné poplatky za jeho provoz, bude pouze odvádět provozovateli sjednanou pětiprocentní provizi z ceny prodaných výrobků – prodej výrobků přes tento e-shop tedy nemůže být prodělečný!

Vaše zboží vložené do obchodu v projektu Mye-shop.eu bude také automaticky zaregistrováno do náledujicích katalogů zboží: Heureka.cz, Seznamzbozi.cz, Srovnanicen.cz a Onlineshopy.com.

Pokud  uvažujete nad online obchodování tvorbou vlastního internetového obchodu tak proč nevyužít této služby. Více na http://mye-shop.eu/cz.html

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Microsoft Silverlight
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons