Kde převádět soubory online? Aplikace na převod snad všeho a online.

online convertPotřebujete převádět soubory, obrázky, mediální soubory, dokumenty či dokonce videa a archivované soubory? Na internetu je možnost využít online aplikace ne převádění těchto souborů online,  a dokonce má možnost převádět i zatím málo požívané soubory pro čtečky jejichž příponu jsou PDF, ePub, HTML, LIT a LRFu.

Aplikace s názvem Online Convert naleznete na internetu  na stejnojmenné adrese www.online-convert.com. Máte zde možnost i registrace zdarma kterou získáte více funkcí jako např. odesílání příloh do emailu či zobrazení grafického panelu atd.

Po vybrání který soubor budete převádět se vám zobrazí možnosti souborů, které tato aplikace podporuje. Například pokud se rozhodnete na převod obrázku máte možnost využít až 162 dvou různých kombinací.

Jako další možnost bych tu chtěl ještě zmínit že tato aplikace umožňuje integrace do vašich webových stránek nebo pro zkušené uživatel možnost využití API.

Závěrem pár odpovědí, které vás určitě napadnou:

  • Je tato služba opravdu zdarma?    ANO
  • Jsou nahrané soubory v bezpečí?   ANO (po 10 staženích nebo po 24 hodinách jsou automaticky mazány, nebo je můžete smazat hned).
  • Jaká je možná max. velikost souboru? 100MB
Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vytvořte si vlastní kurzor pro Windows
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons