Kde prezentovat svá kreativní díla kreativních webdesginérů nebo najít tvůrce pro vlastní projekt?

kreativní dílaZaujal vás název tohoto článku? Jestliže ano tak právě pro vás vznikl nový webový projekt s názvem Barvy Internetu.
Projekt Barvy Internetu pro vás připravili pánové Tomáš Porazil, Vojta Svoboda, Pavel Švec a Jan Oudrnický. Všichni tyto pánové se pohybují ve světě moderních IT technologií a zajímají se o webové technologie a trendy.

Hlavním cílem tohoto projektu je sjednotit ukázky práce webdesginérů a kreativní díla včetně jejich cenových relací na jednom místě. Hlavní výhodou je tak okamžité porovnání a ulehčení práce při procházení internetu a sledování jejich ukázek práce.

Na stránky se mohou registrovat jek jednotlivci tak grafická studia zcela zdarma. Barvy Internetu přináší výhody jak pro tvůrce , kteří si tak mohou zvýšit šanci na získání práce a také hlavně pro zadavatele kteří hledají tvůrce pro jejich projekt jednoduše a na jednom místě. Tento projekt při výběru není žádným prostředníkem tudíž získáte ihned kontakt na tvůrce kterého si vyberete.

Barvy Internetu naleznete na stejnojmenné webové adrese www.barvyinternetu.cz , kde můžete použít buď přihlášení pomocí Facebooku nebo přihlášení získáte vyplněním jednoduchého registračního formuláře. V případě že chcete své portfolio prezentovat není nic jednoduššího než se zaregistrovat a vložit své ukázky zcela bezplatně.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Online TV – Zdarma online TV pro každého
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons