Jak vytvořit E-mail na deset minut? Online aplikace pro kterou toto není problém.

Nejprve proč tento projekt vznikl a k čemu to vlastně je? Hlavním cílem je aby vaše současná adresa neuvízla v síti internetu a nestala se tak obětí spamu. Jednodušeji řečeno např. potřebujete se někde rychle zaregistrovat, nebo jen vstoupit na stránky které vyžadují emailovou adresu a nechcete zadávat vaši současnou. Aplikace 10minutemail vám právě tuto možnost rychle a bezplatně nabízí.

Po vstupu na webové stránky projektu 10minutemail.com vám je vygenerován email na deset minut, kde ihned můžete e-maily číst, klikat na příchozí poštu nebo na e-maili odpovídat. E-mailová adresa automaticky vyprší po 10-ti minutách.

Tento poštovní server je chráněn tak že se neustále přesměrovává poštovní doména. Tato ochrana má dva účely a to je ochrana před spamem a druhá aby nedocházelo k zamezení emailových adres na základě domény.

Závěrem: Jedná se o užitečnou pomůcku která vás ochrání a nebude vás zahlcovat spamem do emailové schránky. Některé systémy pro správu vaší pošty již dokáží poměrně dobře spam redukovat , ale neplatí to zatím zcela u všech.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Lime Talk patří k nejpoužívanějším live chatům na webu
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons