Widget neboli udělátka v jedné z nejrozsáhlejších databází, která by neměla zůstat bez povšimnutí!

WidgetChcete obohatit vaši webovou stránku o nějaký dynamický widget , nebo si rovnou vytvořit vlastní? Je to jednoduché s online aplikací www.widgetbox.com se to pro vás stane hračkou a vytěžíte tak maximum těchto udělátek pro web.

Jedná se o jednu z největších databází widgetů která se dá na internetu nalézt. Udělátka jsou jednoduše zatříděny do různých kategorií, které vám usnadní práci při jejich hledání. Také se můžete rovnou podívat na nejpoužívanější, nebo na právě přidané.

Ve spodní části webové stránky s widgety jsou přehledy, jak jsou widgety využívány a kolik jich obsahuje galerie. Při psaní tohoto článku je například více jak 257 tis. položek v galerii a je využíváno na více jak devíti milionech doménách. Docela pěkná čísla, která svědčí o originalitě a možnostech této online aplikace.

Ještě malá zmínka pro ty co nevědí co to ten widget vlastně je. Jen ve stručnosti se jedná o tzv. užitečnou dynamickou aplikaci, která může být vložena na vaše webové stránky.

Tvorba vlastních widgetů se stává hračkou.

Web www.widgetbox.com také umožňuje nejen výběr, ale také tvorbu vlastních widgetů či dokonce mobilních řešení. Aplikace pro vytvoření, vám nejprve dá na výběr pro jaký ovládací prvek chcete widget vytvořit např. Blog, YouTube, Flicker, RSS, hlasování a další.

Při testování této online aplikace, jsem použil widget pro vložení dynamického RSS zdroje, kde jsem mohl využít více jak 60 témat, využít vytvoření vlastního motivu a spousty dalších možností. Mezi hlavní výhodu musím zmínit okamžitý online náhled vašeho nastavení, což velice usnadní tvorbu právě tak, aby výsledná práce zapadla do vaši webové stránky. Nechci to tu zde přechválit a proto, kdo o této variantě uvažuje vyzkoušejte si samy jak jednoduché a intuitivní vytváření to je.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Maqetta - Bezplatný HTML 5 editor online nástroj pro designéry a vývojáře
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons