Je vaše působiště Praha? SEO agentura vám může pomoci

Do svého podnikání jste investovali spousty peněz. Najali jste profesionálního webdesignera a texty nechali napsat šikovnou copywriterkou. Za vytvoření vašich stránek jste utratili sto tisíc korun, ale jsou přehledné, jednoduché, funkční a tak krásné. Představujete si, jak moc budou jejich návštěvníci ohromeni nádhernými fotografiemi a profesionálně napsanými texty a čekáte, jak se pohrnou objednávky. Ale telefon stále nezvoní a vy si lámete hlavu proč.

Rozsvícená výloha nestačí

V minulosti stačilo mít prodejnu se zajímavým zbožím na dobře přístupném místě, nejlépe v centru Prahy. Potenciální zákazníky, kteří právě šli kolem, jste zaujali hezky naaranžovanou výlohou a množství z nich vstoupilo dovnitř. Vzápětí na to už je příjemná prodavačka přivítala a zeptala se, jak jim může pomoci. Protože zboží bylo kvalitní a prodavačka uměla prodávat, lidé nakoupili a pokud byli spokojeni, rádi se vraceli. Vše šlo jako po drátkách.

Na internetu je to podobné. Abyste zaujali, potřebujete lákavou nabídku. A potože konkurence je nemilosrdná a silná, váš produkt musí být kvalitní a jeho prezentace takřka bezchybná. Místo nablýskané výlohy potřebujete hezké webové stránky, místo příjemné prodavačky musí prodávat vaše texty a obrázky. Zbývá jediné – abyste to vše mohli vašim potenciálním zákazníkům předvést v plné kráse, musí si k vám najít cestu. Jak tedy ve virtuálním světě nahradit ty nejlukrativnější pražské ulice?

Můžete mít ty nejkrásnější stránky na celém internetu, ale když vás lidé nenajdou, budou vám takřka k ničemu.

Jak vás ale mají najít?

Představte si, že hledají například svatební šaty. Dnes už nebudou hledat ve Žlutých stránkách, ani nebudou procházet nazdařbůh centrem Prahy. Nejpravděpodobněji vyndají z kapsy mobilní telefon a do vyhledávače zadají vyhledávací frázi, např. “svatební šaty Praha”. Google jim během vteřiny nabídne výsledky a typický zákazník navštíví jeden z webů na čelních pozicích. Klikne, navštíví webové stránky, zavolá na uvedené telefoní číslo a během chvíle našel co hledal.

Tip na příspěvek:  Služba Linkmonitor by neměla zůstat bez povšimnutí!

SEO dostane váš produkt před vaše zákazníky

Jak vám SEO pomůže? Zjednodušeně řečeno, přivede potenciální zákazníky na vaše stránky. Možná se ptáte, proč byste měli investovat do optimalizace pro vyhledávače, místo například do PPC reklamy, banneru, případně bilboardu u dálnice. Odpovědí je, že SEO vám přivede ty návštěvníky, kteří už vás sami aktivně hledají a mají tedy o vaše produkty či služby zájem. Tedy, pokud jste například pražská půjčovna svatebních šatů a vaše stránky jsou pro tento termín optimalizovány, SEO vám z vyhledávačů přivede návštěvníky, kteří hledají právě půjčovnu svatebních šatů v Praze. Váš rozpočet jde tedy přímo na oslovování těchto potenciálních klientů a nikoliv na oslovování každého, kdo „jde kolem“.

Optimalizace pro vyhledávače má tedy za úkol zajistit stránkám vyšší návštěvnost a vašemu byznysu zářnou budoucnost právě tím, že na váš web přivede zákazníky.

Pokud se chcete dozvědět, jak může SEO prospět právě vašemu byznysu, navštivte stránky Digital Flow SEO.

SEO agentura Praha, partner na cestě k zisku

Opravdu potřebuji najmout profesionály, copak se nemohu SEO naučit sama?” Ale ovšemže se můžete SEO naučit. Ale jako podnikatel máte pravděpodobně plné ruce práce s vlastním předmětem svého podnikání a na zvládnutí další profese na profesionální úrovni nejspíše už nebudete mít kapacity. Naproti tomu, SEO agentura se soustředí právě na své řemeslo a měla by tak být plně kompetentní poskytnout vám ten nejlepší možný servis, tedy přivést vám zákazníky a vydělat vám peníze.

Tip na příspěvek:  Nevíte kam za sportem? Poradíme vám kudy kam!

Čelní pozice ve vyhledávači změní váš byznys

Pokud vaše stránky nejsou k nalezení na čelních pozicích Googlu, přicházíte o značnou část zákazníků, kteří místo vás najdou vaše konkurenty. Profesionálně provedené SEO často zvedne návštěvnost webů o stovky či tisíce procent. Představte si, jak by taková změna proměnila váš byznys.

Konkurence na předních pozicích vyhledávače ukusuje vaše zisky každým dnem. Na nic proto nečekejte a kontaktujte svou SEO agenturu v Praze ještě dnes.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons