Měření dostupnosti webhostingů a webových stránek – serverů

Našel jsem na internetu docela dobrý web který by určitě pokud se zabýváte tvorbou webu nebo hledáte webhosting pro Váš web neměl by minimálně chybět ve vašich oblíbených položkách. Jední se o stránky na adrese http://mereni.kyblsoft.cz/ kde naleznete ucelený seznam hostingů. Tyto stránky neustále každé 4 minuty měří dostupnost webhostingů a výsledky řadí dle naměřených hodnot. Kliknutím na „Detaily“ si můžete zobrazit přesné údaje o výpadcích konkrétního hostingu.

Dále máte ihned možnost porovnání včetně vizualizace zda jde o placený či s možností poskytování prostoru zdarma. V této databázi je více jak 540 hostingů a nadále se rozšiřuje.

Co je vlastně měření dostupnosti? V praxi to znamená, že server musí něco odpovědět, a to v rozumném čase (zde do 30 vteřin).

Pokud chcete měřit vlastní web tak doporučuji navštívit http://www.monitoring-serveru.cz/ kde je i možnost neplacené verze měření dostupnosti stánek tedy serveru. A pokud zatoužíte po dokonalejším monitorování tak to na těchto stránkách máte také k dispozici.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Barevný posuvník neboli srolovací lišta - srollbar pro web
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons